Adete 2 gün kala kan testi negatif, sonuç kesin mi sizce?

goncela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2011
110
2
Bugün kan testi yaptırdım beta hcg 0 çıktı. Sizce kesin hamile değil miyim? Daha sonra etkrarlasam testi sonuç değişir mi. Bu ay çok umutluydum:KK43:

Bugün kan testi yaptırdım beta hcg 0 çıktı. Sizce kesin hamile değil miyim? Daha sonra etkrarlasam testi sonuç değişir mi. Bu ay çok umutluydum:KK43:

adet gününde tekrr yaptır canım bide...ama ümidini kırmk istemem ama olmayabilirsin hamile...ama 2 gün sonra yaptır genelde adet gününde yaptırmak uygun diyorlar...bnde sen gibi 2 gün önce yaptırdım değerim 157.1 cıkmıstı niş.hamilesindir canım

Ben de 2 gün önce yaptırdım 0.100 çıktı, adetim çok düzenli diildir ama satım 27 eylül, en geç 31 ekimde olmam lazım. Gerçi ben umudu kestim ama :44: Keşke bi sürpriz olsa :KK31:

ümidini kırmak istemem canım ama hamile olmama olasılığın yüksek kanda yanılma ihtimeli az çünkü...

Bazı durumlarda sürpriz olabliyor diye okudum forumlarda, insan olmayacağını bile bile umutlanıyor bazen:KK43:

Bazı sürprizler olabileceğini okudum forumlarda, insan olmayacağını bile bile umutlanıyor bazen:KK43:

X