adete 1 hafta kaladan 4 gun geckmeye...

tugbadebrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
1.043
9
durumumu soyle acıklayayım arkadaslar ama fıkırlere acayıp ıhtıyacm var 2 aydır bebek denemesı yapıyoruz gecen ay gebelık oncesı testlerı yaptrdım hatta bır kıst gormstu doktor sonra bıdaha gdnce yok kaybolmuş demstı dger testlerdede bısı cıkmadı cok sukur sonra gecen ay adet oldum ama az oldum bu ay yumurtlama donemınden sonra soyle adete 1 hafta kala falan sadece goguslerımde kasıntı uclarında acı ve agrı vardı bu belırtı 5 gun falan surdu adetıme 1-2 gun kala su adetten cekılen karın agrısını bellı aralıklarla cektım hah geldı dedım yıne gelmedı agrı bı geldı bı gıttı bı geldı bı gıttı mıde bulantısı bas donmesı oldu ama bunları belırleyıcı bı belırtı sayamıcam benm normal zamandada mıde bulantısı bas donmem olur tabı buarada tum geleneksel yontemlerı denıyorum onlardan pek bısı anlamdm acıkcası ıdrar testı yaptım negatf cuma gunu adetımn gelmesı gerekıyordukı gelmedı bugun itibaryle 4 gun gecktı buarada bellı zamnlarda sıddetlı bel agrılarım karnmn gerılmesı karnıma batan ne oldgunu anlayamagm seyler pzar gunu kan testı yaptım 0,100 cıktı bı kere sunu solım adetlerım hep duzenlıdır ayrıca yasadıklarım psıkolojık de degıl buarada bogazlarımdan da rahatsızlandm doktora gmek antıbıyotık almak ıstyrum ama aklımdakı bu suphe benı yyp btryo forumu okuyrum bıyandan gec dollenme bıyandan adetı geckp kac gun snra adet olanlar hcbırseyden emn olamamak kesn bır bılgı olmaması cok rahatsız edıcı ne yapıcam sasrdm kımseyede bırsey soylemeyrum ortada henz bısı olmadgndan kalakaldm fıkırlerınızeihtyacm var

kan testınde cıkmadıysa degıldındır bence..hayırlısı olsun ..benımde bı seerınde tum belırtılerle bırlıkte 5 gun gecıkmstı bekledıkce daha da cok gecıkıyor..raht bırak bıraz kendını..ilaç kullanmaya gelınce hamılelıkte kullanabılecegın ılaçlar da var ama bence hamılelık dusuncen varsa ılaç kullanmamaya alış..ıhlamur falan ıc bol bol...

bende korunmayı ılk bıraktıgım aylarda aynı senın yasadıklarını yasadım ve tam 15 gun adetım gecıktı defalarca ıdrar ve kan testı yaptırdım ama sonuc negatıf moralını bozmak ıstemem ama kanda cıkmadıysa psıkolojık olarak tum bu belırtılerı yasıyorsun canım ama ınsallah bız yanılıyoruzdur ve bebıs vardır rabbım ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah

tugba5286;
arkadaşım senın gıbı belırtıler bende de var aynısının tıpkısını yaşıyorum gercekten.. :))))))
3gun once ıdrarda negatif cıktı..yarın kan tahlıl olacak,hıc sanmıyorum pozitif olacagını ama hayırlısı bakalım..
şuan olsa da olur olmasa da olur..ama herzaman allahın istedıgı olur
saglıkla nasıp etsın canım hepımıze,zamanı gelınce hayırlısıyla olur ınşallah :))

valla canım bugun 5. gnu devrdm hc adet olcakmısım gıbı de degl hatta karnmda bole batmalar falan olmaya basladı bugunde bı ıdrar testı aldm ıkıncı cızgı cıktı ama cıkması gereken yerde degl C nın sol kısmnda sonra bı baktım testn son kullanma tarıhı gecms:):):yınede sevndm en azndn cıft czgıyı grms oldum ben 10.gune kadar beklemeye karar verdm ya bılmyrum ama hamıle oldgumu acayıp hssedyrum oyuzden olmayana kadar umut var...

merhaba bende de aynı olay oldu kan testinde çıkmadı ama 15 gün sonra bende evde test yaptım sonuç pozitif bazen kanda da çıkmıyor,ilaç felan kullanma sakın hayırlısı olur inşallah :)

arkadaslar bugun ıtıbaryle 6 gun geckmede oldu bugun gozlemledgm bır seyı de paylasmak ıstyrum bu geckmeyle ve oncesnde bayagı bı ıdrar testı yaptım bugun hadı dedım bıtane daha yapayım bardaktakı idrar sanki idrar degıl sapsarı portakal suyu gibi aynı:):):)sapsarııı bu zamana kadarkiler hep normaldi ilk kez bukadar sarı ve içi tortuluuu baya fazla dıbınde bu ne anlama gelıyor acaba bılen var mı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…