Adet

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
39
arkladaslar ben dogum hapi kulaniyordum ve gece ay aldim ve toplam 63 hap kulandim ve gecen ay ben bir kanama geciridim normal 7 gun olacagina fazla geciridm 2 hafta akdar cok fazla seilde ve kesildi ve hapi bu ayin basina tahminin biraktim ama hic bir kanam gecirmedim karnim agriyor ama bsieyim yok ben bebekte emziriyorum ve dun ezanin basiyla konsutum hamile olabirsind edi yada bir hastaligin vard di test yapd edi yaamdim ve onumdeki ay dokktora gitcem acaba hamile klamam mumkunmu cunku o gunden sonra kanmam olmadi am adet gormedende kaliniyormus ben bunu anlamadim sagolun yarimlariniz iicn

ben 8 sene hap kullandım.hiçböyle bir sorun yaşamadım.ayrıca emzirirken neden hapkullandın.doktorum bana emzirmeyi bırakınca hapa başla demişti.gerçi sen daha iyibilrsin hemşiresin sanırım.eğer düzenli kullandıysan hamile değilsin bence.çünkü stres, kullanılan ilaçlar adeti geciktirebilir.senin için rahatlayacaksa bir test al derim.

İçerik nedeniyle konunuz “JİNEKOLOJİ “bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…