Jinekoloji Adet

Adet olmuyorsanız mutlaka doktora görünmeniz gereken bir durum vardır büyük ihtimalle sorunu çözmeden çözüm aramayın bence sağlıksız bir şekilde adet sokturmeniz sağlığınız açısından iyi olmayabilir

Doktora gittim geçen yıl o zaman kist olduğunu söyledi inofolic combi hp verdi kullandım adetim geldi 6 ay sonra tekrar olmamaya başladım tekrar gittim bir şey yok dedi adet söktürücü verdi ben onu kullanmadım ama civanlercemi cayi içtim ve geldi adetim 4 5 ay devam etti şu an yine olmuyorum ne yapacam bilmiyorum inofolic kullandım civan percemi çayi içiyorum ama halan daha olmadım adet.

Geçmiş olsun bende de vardı ama düzenli doktor kontrolüyle aza indirdim sağlık konusunda tek doktora gitmemekte fayda var. Ve doktorlar genellikle aktardan alınan ürünleri onermiyorlar dozunu veya yan etkilerini bilemediğimiz için. Aynı şekilde tıptaki bir profesöre gidiyorum duphaston kullanmamı önerdi yinede doktora gidin derim bir doktorun gördüğünü diğer doktor görmeyebiliyor bazen tedavi şekli de değişebiliyor doktorlar arasinda

Tamam cok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…