Adet zamanında göğüs ağrısı

ZeYoz

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
98
0
merhaba arkadaşlar ya ben şundan şikayetçyim adet zamanım yaklaştığında 1.5- 2 hafta öncesinden göğüslerim müthiş derecede acıyo ve şişiyolar damarlar belli oluyo sanki patlıcaklar:KK70: gece acısından uyanıyorumm hatta asla el bile değmiyo merak ediyorum acbaa tamam acıyoda benimki kadar acıyan ve şişen warmı yawww merak ediyorum yoksa bendemi anormallik war aceb?hı?yazarsanız sewiniciiğiimm.....:a015:

aynısıı bndede oluyor cnm yaa iç çamaşırımın içine sığmıyorlarr=))ama zayıfladım ben 80 giyiyordum neredeyse 75 oldu artık şişmiyorlar diyebilirim aslında şişiyor we acıyor fakat eskisi kadar belli olmuyor şişliği önceden 80ken 90 oluyordu =| wallla ne yapman gerektiğini bilmiyorum ama istersen bir doktora git araştırılsın bende düzensizlik wardı ozamanlar çok şişiyordu ben ilaç kullandım düzne girdi eskisi kadar şişmiyor belki onunlada alakası wardır bilemiyorum tam=/ama seni anlayabiliyorum

teşekkür ederim ama bende düzensizlikte yok normal... nebiliimm anlamadım..fisfisfis

canım ben doktora gitmiştim bu yüzden normalmış böyle olması genelde herkezde olurmuş yanı benim yine aynı kendimi çok kötü hissediyorum yani seni çok iyi anlıyorum bir çözümü yok ama zayıflamak işe yarar gibi

bende ayni durumdayim
cok agri oluyo
sisiyo dokunamiyorum
bu durum kisinden kisiye degisiyo

demekki normalmiş hımmmfisfisfis gerçi bi çewremdeki biçok kişiye sordum ama bu kadar fazla olmadığını sölediler çünkü acayip rahtsız diyo yaff uykudan uyandırıyo gece...canım kiloluda değilim ölee zannetmem kilodan olduğunu...teşkkrlrr:1rolleyes:

aynsı bendede oluyo çok şişmiyolar ama acayip ağrıyolar 2 hafta öncesinden başlıyo ağrımaya korkmuştum bende kötü bişey var diye
6-7 ay öncesine kadar adet zxamanlarında şiddetli karın ağrım olurdu göğüslerim ağrıdığından bu yana karnım ağrımıyoı

benimde bir hafta önce uç kısmında sivilce tarzı bişeyler çıktı . Dün geceden beride sancı giriyo off cnm sıkılıyo ya korkuyorum mirmirmirmir

bende aynı dertten muzdaribim .önceden hiç hssetmezdim bir bakmışım olmuşum ama şimdi iki hafta önceden göğüslerim şişiyor ve çok acıyor bende anlamıyorum kan tahlillerim hep normal çıkıyor bir de acayip gergin oluyorum.

yaş ilerledikçe adet semptomları daha yoğunlaşıyor.göğüs hassasiyetim ve ağrım arttı.

X