Adet younluu nazl azalr

A

adriana

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi adriana
adet zamanı çok fazla yoğun geçiyor.,ınanılmaz kan kaybediyorum. bir oneriniz varmı?

• Konu Sahibi adriana
bi doktora danışmanını öneririm canım..
bu zamanla kansızlık yapıyo çünkü..

• Konu Sahibi adriana
Sıcak suyla duş almamak
Aspirin tarzı kan sulandırıcı ilaçlar almamak

Kanama artışını önlemeniz için bu 2 tavsiyede bulunabilirim.

bebeğim'in dediği doğru, doktora danışın, anemiye karşı önleminizi alın

• Konu Sahibi adriana
Doğum kontrol hapları adet yogunluğunu geçiriyor. Ben de aynı problemden muzdaripken kullandığım doğum kontrol hapı adetlerimi hem gün hem miktar olarak azalttı.

FAKAT; En iyi kararı doktorunuz verecektir elbet siz ezbere birşey yapmayın bence.
Çünkü herkesin sorunu aynı olmayabilir adetlerinizin neden yoğun olduğunun sebebinin belirlenmesi gerekli. Hormonal ya başka birşey, ama en sağlıklı tedaviyi doktorunuz sorunu belirledikten sonra verecektir.

• Konu Sahibi adriana
Bende aynı sorun ile dr. a gittim 2 ay önce. Rahim duvarının normalden çok kalınlaştığını gördü. Doğum kontrol hapı verdi ve bir sonraki regl döneminde - yani rahim duvarının en ince olduğu zamanda - tekrar bir kontrol yaptı. Kontrolde polip varlığına baktı , neyse ki yokmuş. Olsaydı kürtaj gerekecekti ve parça alınıp test yapılacaktı. Neyse ki doğum kontrol hapı sorunumu tamamen çözdü.

Bütün bunları mutlaka dr. a görünmen gerekliliği olduğunu fark etmen için yazdım. Sorunun kaynağı çok farklı şeyler olabilir. Ve doğum kontrol hapı tek amaçla kullanılan bir ilaç değildir. Biz kadınlar genelde bu konularda dr a gitmekten hep çekiniriz ama... :)

Geçmiş olsun.

• Konu Sahibi adriana
arkadaşlar doğru söylüyoo doğum kontrol hapları kanamayı azaltıyo ama bekar olduğunuz için bi doktora danışın ..geçmiş olsun

• Konu Sahibi adriana
Doktora danışmanı öneririm.Doğum kontrol hapları kanamayı baya azaltıyor.Senin için en uygun kararı dr.un verecektir

• Konu Sahibi adriana
Benimde Ole Arkadaslar Napoacami Sasiriyorum Oluyorum Resmen Ogunde...ben Napabilirim...

• Konu Sahibi adriana
saolun ama...... doum kontrol hapını regl oldugum günmü içicem??*

• Konu Sahibi adriana
benım kanamam cok olurdu genc kızlıgımda ve annem kendı kadın dogum doktoruna goturmustu ve doktor derdıkı lımonata, yada suya lımon sık ve ıc derdı kanaman azalır kocakarı ılacı gıbı gelır ama lımon zaten c vıtamını cok faydalı ve gercekten benım fazla kanamamı keserdı mutlaka dene...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…