Adet Ustune Hamile Kalinabilirmi ???

ahanda ben geldim hic bi seyim yokmus bebek de yokmus nedelim hayirlisi dmeek ki simdilik oglum bana yetio allahim sen ne kadar buyuksun aminnnnnnnnn

arkadaşlar benim karnım çok kötü adet olacakmışım gibi ağrıyor, fakat ben 25 eylülde oldum ve hala devam ediyor, kahverengi şeklinde, kendimi çok halsiz hissediyorum, çok çabuk yoruluyorum, bayılcak gibi oluyorum, böyle hiç olduğunuz mu

günaydın kızlar bende sizin gibi şüpeliyim ama ben hiç hamişlik olacağını düşünmüyorum...bana fikir verirmisiniz

ben ağustos ayında 24 de regli oldum eylüldede 28 de başladı ama regli olmadan evde test yaptım 2 kere negatif çıktı ama gebelik belirtisi var gibi hissetim en çokda göğüslerimde kabarcıkalr oluştu ama adet olunca tabi ümidi kesdim adetim 3 gün yoğun geçti d.kontrol hapı bırakınca yoğunlaşmıştı ama normalde 4 veya 5 gün süren adetim bu ay 3 gün sürdü ve bitti hala göğüslerim sızlıyo ve kasıkalrım adet olacak gibi ağrıyor ve krap giriyor anlamadım çok takıldım acaba ondanmı oluyo ??
yinede dediğim gibi ümitli değilim birdahiki reglimi bekleyecem

dırımkızı aynı belirtileri yaşıyorum. adetim 6 gün gecikmeyle geldi. üç kez idrar testi yaptım negatifti. gebelik belirtileri yaşadım adetim gelinceye dek. ama reglim üç buçuk gün sürdü. kasıklarımda yine ağrım var. yazını okuyunca dikkatimi çekti. acaba üstüne görmüş olabilir miyim diye şüphelendim şimdi. :uhm:

slm boncuk biz dırımkızıyla süpelendiğimiz için dün aksam gebelik testi yaptık negatif cıkt ama belirtiler hala var anlamadık bişi

dırımkızı aynı belirtileri yaşıyorum. adetim 6 gün gecikmeyle geldi. üç kez idrar testi yaptım negatifti. gebelik belirtileri yaşadım adetim gelinceye dek. ama reglim üç buçuk gün sürdü. kasıklarımda yine ağrım var. yazını okuyunca dikkatimi çekti. acaba üstüne görmüş olabilir miyim diye şüphelendim şimdi. :uhm:

ahh cnm benim ben test yaptım ama maleseff yok ben artık üşüttüğümü felan düşünüyorum yarın dok.gideceğim bakalım nedeni neymiş .....
dün gece çok dua ettim yaradana inş...isteyen herkes bebek sahibi olur

ii canım ya kafam karışık biraz

neden cnm ya takma kafana sana diyorum bak sen benim gibi 4 sene d.kontrol hapı felan almamışsın cnm bak bı çok büyük avantaj sonuçda horman alıyordum vücuduma ve üstelik bende pko da var inş.iyi olduğunu tekrarlanmatacağını düşünüyorum benim bu kadar engelim varken sen neden
takılıyorsun he?

dün gece çok dua ettim hayırlısını istedim ve çok ağladım uzun zamandır elime kitabı alıp dua okumadığımı gördüm allahım bağışlayıcıdır dedim ettim dualarımı
sende dua et inan bana çok rahatlıyorsun cnm ...ben o kadar rahatladımki aksam mışıl mışıl uyuya kalmışım sahura bile kalkamadım hehe:Roflol:

ben ayın 5 inde adet oldum normalde beni tam 7 gün sürüyo hiç şaşmadı şimdiye kadar
bu ay dedim gibi ayın 5 oldum 11 inde yıkandım sonra 6 gün geçti bugün tekrar bi kaç damla geldi fakat çok açık pembe şeklinde bu üst üste adet olmak diye bişey varmış acaba ondan mı
bu arada yeni evliyim korkuyorum ilk defa başıma böle bişey geliyo evleneli 6 ay oldu ne olur cevab yazın eğer hamileysem oğlum olursa ismini batuhan koyacağim

cnm gebelik olacağını sanmıyorum çünki 6 gün gibi bir adet süreci geçirmişsin belki adet sonrası ara kanama gibi bişeydir cnm .......üztüne görme genelde adet gününde bir iki damla pembe bir kan gelmesi ve arkasının olmaması halind egebeliktem şüpeleniyor..ama sen güzel bir şekilde adet görmüşsün bence ara kana birdahaki adetti bekle cnm ....panikde olma daha yeni evlisin cnm takma kafana evliliğinin tadını çıkar....:1hug:

ben ayın 5 inde adet oldum normalde beni tam 7 gün sürüyo hiç şaşmadı şimdiye kadar
bu ay dedim gibi ayın 5 oldum 11 inde yıkandım sonra 6 gün geçti bugün tekrar bi kaç damla geldi fakat çok açık pembe şeklinde bu üst üste adet olmak diye bişey varmış acaba ondan mı
bu arada yeni evliyim korkuyorum ilk defa başıma böle bişey geliyo evleneli 6 ay oldu ne olur cevab yazın eğer hamileysem oğlum olursa ismini batuhan koyacağim

slm canım aynı şey bendede oluyo şuan.ayın 1nde adet oldum.6sı gibi tamamen bitti.sonra 4 gün sonra yine başladı.açık pembe ve kahverengi olarak 3 gün sürdü ve sonra normal adet oluyormuşum gibi devam etti yani rengi ama öyle çok yoğun değil.anlıyacağın 4 gün arayla adet görüyorum şuanda hala devam ediyo 6cı gün oldu bakalım ne zaman bitecek...

kıslar merhaba aranıza yeni katıldım.siz bence bilgilisiniz bu konularda bişeyy sorcamm:asigim:agdetliyken ilişkiye girince bunun sonucunda hamile kalmak diye bi olay war mı yaaa:KK43:çok merak edıyorumm nolurrr cwpp:dance::dance:

X