Adet ten sonra leke şeklinde kanama

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
858
360
Merhaba kızlar. Adetim 4 gün gecikmeli oldu ve çok yoğun bir kanamam vardı. Kanamam çok olunca ve bebek istedigimiz için düşükten şüphelendik ve acile gittik. Kan testi yapıldı fakat gebelik çıkmadı. Adet başlangıcı 14 Haziran. Ve 4 gün sürdü. Dün yani 25 Haziran da peçeteyle silince lekelenmeler oldu. Ve bugünde devam ediyor. Sadece peceteye silince kahverengi leke geliyor. Bu durumu yaşayan var mı.

Eğer gebelik olsaydı kan testinde çıkmaz mıydı
Testi ne zaman yaptınız ? Leke eğer kahverengi gibi çamurumsu bir renk ise kisttir bende sık sık olur . Eğer siyaha kaçan kurumuş kan ise eski kan olabilir. Eğer kırmızı veya koyu kırmızı ise yumurtlama kanaması da olabilir. Yerleşme kanaması nasıl olur bilmiyorum hiç başıma gelmedi ben hamileliğimde akıntı bile görmedim ama bence gebelik değil gibi

Testi ne zaman yaptınız ? Leke eğer kahverengi gibi çamurumsu bir renk ise kisttir bende sık sık olur . Eğer siyaha kaçan kurumuş kan ise eski kan olabilir. Eğer kırmızı veya koyu kırmızı ise yumurtlama kanaması da olabilir. Yerleşme kanaması nasıl olur bilmiyorum hiç başıma gelmedi ben hamileliğimde akıntı bile görmedim ama bence gebelik değil gibi
Adetimin 2 . Günü kan testine baktırdım. Adet dışı kanamam ise bazaen kahverengi bazan pembemsi

X