Adet tarihinde idrar testi negatif olan sonradan pozitife dönen var mı ?

SESA51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
132
0
kızlar adet günüm bugün ama olmadı olcak gibide değilim test negatif umut varmı ki pozitife dönebilirmi bi kaç güne?

canım benimde öyle olmuştu ... günüm geçmişti idrar testinde çıkmadı....4 gün sonra kan testi yaptırmıştım... pozitifti... yani idrarda hemen belli olmayabiliyor... ama kan testi kesin çıkar varsa... bazen adet stresten yada kendini üşütmekten gecikebiliyor... bir iki gün dha bekle...sonra kan testini yap... hayırlısı olsun inşallah...

teşkrlr cnm cvp için umarım hamileyimdir ilk bebeğimi eylülde düşürdüm şimdi yeniden o heyecanı yaşamak istiyorum

Benim kardesimdede aynısı oldu 2 3 hafta sonra testte pozitif cikti ama bu ay herkeste geçilmeler var Şubat 28 çektiğinden kiminde heyecan kiminde ise panik oldu yani birkaç gun geçikebilir ama inşallah vardır sende Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah haberlerini bekliyoruz

Bu şubat ayı tüm hesaplamalarımızı alt üst etti, adetim geçeli 3 gün oldu, dün akşam ve bu sabah test yaptım fakat sonuç negatif, havalardan mı, stresten mi, şubattan mı kafam karma karışık Gel bebek, gel hayırlısıyla ...

Kızlar merhaba...23 Şubat son regl tarihim. 23 Mart'ta olmayınca hemen evde test yaptım. Sonuç tabi ki negatifti. Hemen her gün bir test yaptım neredeyse. Sonuç değişmedi. Sonra Şubat'ın 28 çektiğini hatırladım. O zaman 26 Mart'ta regl olmam lazımdı. Yine olmadım. Evde yaptığım testler hep negatif. Adetim çok düzenlidir. Her ay aynı gün olurum. Benim ilk çocuğum olacak, şimdiye kadar kadın hastalıkları nedeniyle doktora dahi gitmedim. Ancak eşimin bir oğlu var. Sperm kalitesini arttırmak için iğne olmuş o dönem. Çok da çocuk yapma heveslisi değildik, anlarsınız :) Ayın 26'sından hesapladığımda bugün regl olmadığım 6.günde bitti. En son cuma günü test yapmıştım. Kan testinde negatif çıkıp sonra hamile olduğunu öğrenenler olduğunu da okuyunca iyice kafam karıştı. Bir kere de kesin sonucu öğrenmek istiyorum. Arada belim ağrıyor adet olacakmışım gibi, ağzımın tadı yok, tuvaletimi yaparken zorlanıyorum, göğüslerimde hafif bir şişlik ve meme uçlarımda koyulaşma var. Ama şu ara çocuk istemediğim için streste yaptım. Sizce daha beklemeli miyim? İdrar testine devam mı edeyim? Kan testinde 6 gün geçmesine rağmen yanılma olur mu?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…