adet tarihi hakkında

karakulan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2010
96
0
slm arkadaşlar bişey merak ediyorum benim adet tarihim iyice düzensizleşti.son 3 aydır.geçen ay 26 ocakta hafif bir leke şeklinde geldi sonra 2 gün öle sürdü bende hamileyim sandım.sonra 28inde birazcık daha geldi ve 31inde tam olmaya başladı.şimdi benim merak ettiğim benim adetimin ilk günü nezaman.bugün test yaptım ve negatif çıktı.hiçbir belirtim yok sadece gaz şişkinlik bazen adet olacakmışım gibi bir his var geçen haftadan beri.ama ne adet oldum nede hamilelik çıktı.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

yanlış bilgilendirmek istemem ama bence 31 inde başlamış sayılır
eğer 31i baz alırsak bugün 23. gün 26yı baz alırsak 28.gün yani daha erken test için
belki de geç döllenme olmuştur
hakkında hayırlısı olsun

bende işte emin olamadığım için tam kestiremiyorum tarihi bide sizlerin fikirlerini alayım dedim.teşekkür ederimcvp için

teşekkür edrim cvp için.bende işte tam kestiremiyorum tarih belli değilya tam bide sizlerin fikirlerini alayım dedim

ben hla adet olmadım ama test de yapmıyorum.evde 1 tane daha var.meraktan ölcem arada ağrılar giriyor küçücük işte okadar

mrb arkadaşlar bügünde adet olmadım test yaptım biraz önce ama negatif.nedir anlamadım.bugün ilk defa kasıklarıma ağrılar girdi.nedir bunlarki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…