Adet sonu hamile kalinir mi

aysegulbltt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
30
2
22
Kızlar geçen ay adetin bitiminde esimle korunmasiz iliski yasadik ben direk lavaboya gittim ama korkuyorum nedense adet sonunda gebelik ihtimali düşük ama burda bikac yazı gördüm o şekilde hamile kalan birçok kadın var adetime 10 gün vardı yani iliskiden 12 gün sonra erken gebelik testi yaptım bikac saat sonunda ikinci silik cizgi belirdi daha önce böyle olup hamile kalan varmi belirtiler de var yardımcı olursanız sevinirim

Adet düzenliyse yumurtlama günü 14 15 e denk geliyor genellikle. Ben yumurtlama zamanımı anlıyorum mesela ufak bi ağrı cinsel istek artışı ve akıntım artıyor.
yumurtlama reglin 14.günü olan kişiler 28 günde bir regl olanlar. normalde yumurtlama hesabı beklenen regl gününden 14 gün öncesi diye hesaplanır.

ben 28 günde bir regl oluyorum ama regl bittiği günün ertesi günü girdiğim ilişkiden hamile kaldım. yani olabilir 🙄

yumurtlama reglin 14.günü olan kişiler 28 günde bir regl olanlar. normalde yumurtlama hesabı beklenen regl gününden 14 gün öncesi diye hesaplanır.

ben 28 günde bir regl oluyorum ama regl bittiği günün ertesi günü girdiğim ilişkiden hamile kaldım. yani olabilir 🙄
Umarım 🫠 Rabbım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

X