Adet sonrası devam eden kahverengi leke ve ilişki sonrası kahverengi leke

karakaya06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2023
6
1
27
Merhabalar 26 yaşındayım ve 2 yıldır evliyim son 1 yıldır çocuk düşünüyoruz eşimle ve adetim normalde hiç şaşmaz fakat geçen ay 4 gün bu ay ise 6 gün gecikmeli oldum adetim bitikten 2 gün sonra kahverengi lekelenme idrar sonrası geliyor ve adetim biteli 10 gün oldu 8 gündür kahverengi lekelenme var ayrıca eşimle ilişki sonrası yine kahverengi lekelenme yaşadım 6 ay önce yapılması gereken tüm testlerim yapıldı şükür temiz çıktım ama bu durum ilk defa başıma geliyor fikir verebilecek var mı teşekkürler

cevap verebilecek yok mu ??

Doktora gittinizmi

Doktora gittinizmi
Hayır il dışında olduğum için doktorumu aradım normaldir ara kanama olabilir dedi adet olursa adetin 2. günü rahim duvarına bakalım dedi ama kahverengi lekelerim ara ara yine devam ediyor ve kasıklarımda ağrı oluşuyor son 2 gündür anlayamdım

Bunun bazen miyomlardan ve ufak kistlerden kaynaklandığını okumuştum bir yerde. Ondan olabilir belki bence doktorunuza görmenizde fayda var

Bunun bazen miyomlardan ve ufak kistlerden kaynaklandığını okumuştum bir yerde. Ondan olabilir belki bence doktorunuza görmenizde fayda var
Teşekkürler ilginiz için inşallah hayırlısı olur bekarlıkta hiç böyle sorunlarım yoktu saati saatine olurdum hatta çocuk düşünmeden önce gerekli tüm tahlilleri özel bir hastanede yaptırmıştık ve şükür hepsi temiz çıkmıştı çocuk deniyorduk bakalım ne çıkacak

Şu an 31 yaşındayım. Evleneli tam 1 yıl oldu. Adet düzenim evlenene kadar bir defa bile bozulmadı. Tüm hormonlarım normaldi, ultrasonlarım hep temizdi. Ne zaman evlendim çocuk düşünmeye başladım doktora gittim. Hormon düzenim bozuldu tüm kontrollerimi yaptırdım ultrason tertemizdi. 15 gün sonra tekrar doktora gittim 2 cm myom var dedi. Ben anlamıyorum çocuk düşünmeye başlayınca psikolojik olarak herhalde vücut tepki vermeye başlıyor

Allahım inşallah hayırlısını versin bende anlamış değilim eşim çok istiyyor ben aslında çok relaxım ama eşim saati saatine dakikası dakikasına o gün ne yaşasam not alıyor inşallah basit birşeydir.

Vajinit olabilir mutlaka muayene olun illa kaşıntı akıntı olması şart değil

Adetime 16 gün kala pembe bı akıntı oldu peçete ile silince gördüm çok özür dilerim pede akmıyor biel ama peçete ile silince gördüm kaşık ağrım oldu acaba üstüne görmemi oldu 2 gün sürmedi

Adet gecikmesi rahim kendini bebeğe hazırlar derler ama lekelenmeler için mutlaka muayene olmalısınız. Benimde ara kanamalarim vardi polip varmış histeroskopi oldum. Adetlerim düzenlidir. Bebek düşündüğümüz zaman vücudumuzun kimyasi değişiyor sanki.

Bişey sorucm acaba gebelik mi var bilmiyorum ama dün yere eğilince kasık kismima bıçak saplandı sonra geçti ama şimdi sol kasığımda ağrı adet olacak gibi bıçak saplanır gibi oluyor sormak istedim acaba gebelik varmı bende test yapmaya korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…