Adet söktürücü kullanmalı mıyım

leylalarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
1.331
1.911
Kızlar pcos var 4 aydır adet olamadım. Ara kanamam oluyor sürekli.Karnım vücudum komple şiş artık çok rahatsız ediyor. Daha önce hiç kullanmadım ama sizce adet söktürücü kullanmalı mıyım? Kullanıp sıkıntı yaşayan var mı

Hiçbir sıkıntısı yok bende kullanıyorum bnde fe Pcos var

Kızlar benim de son 3 aydır adetim çok düzensiz öncesinde hep 28 günde bir olurdum. Geçen yıl 6 ay kadar qlairista kullandım ve ağustosta bırakmıştım sonrasında birkaç ay yine aynı düzende devam etti ancak aralıktaki reglim çamur gibi kahverengi ve pıhtı şeklindeydi bir hafta sürdü. 24 gün sonra yeniden adet oldum ve bunda da inanılmaz çok kanamam oldu. Bu ayda da normalde dün 28.gündü ancak hâlâ gelen giden yok. Göğüs hassasiyetim var ama hâlâ olamadım. Son cinsel birlikteliğimi 6 ekimde yaşadım ve üstüne iki kez tam zamanlarında regl oldum. Sadece aralıktan beri bu sorunu yaşıyorum sizce pcos olabilir mi bu da

Hiç belli olmaz doktor daha iyi bilir ama kilo artışı tüylenme vs oldu mu

Hiç belli olmaz doktor daha iyi bilir ama kilo artışı tüylenme vs oldu mu
Kilo artışı yaşamadım 47 kiloyum zaten ülke değiştirdim ve burada her zamanki tempomdan çok daha yoğun ve stresli bi işteyim. Saç dökülmem arttı ve sivilcelenmeye başladım ama emin değilim işte bilemedim. Yani artık hamile olmadığımı biliyorum ama düzensizliğin sebebini bulamıyorum

Yani bir doktora gözükün derim kadın hastalıkları çok illet bir olay

Yani bir doktora gözükün derim kadın hastalıkları çok illet bir olay
Öyle gerçekten ağustosta qlairistayı bırakmıştım devamında iki ay düzenliydi ama şimdi bozuldu acaba o yüzden mi bilmiyorum hiç gerçekten neyse 3 haftaya türkiyeye döneceğim o zaman gideyim doktora mutlaka

Kesinlikle gidip baktırın içiniz rahatlamış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…