Adet söktürücü kullandım, kahverengi leke var sadece. Geç döllenme olabilir mi ?

aysegulmicem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
1
0
27
Polikistik overim var 42 gün oldu adet olmadım. 3 gün önce kandan baktırdım negatifti. Doktora gittim Tarlusal adet söktürücü verdi. 2 defa içtim sadece ve kahverengi lekeler gelmeye başladı. Regl gibi çok şiddetli olmayan ama rahatsız edici ağrılarım da var. Geç döllenme olmuş olabilir mi ? Benzer bir durum yaşayan var mı ? Ne kadar süre sonra tekrae test yapmalıyım..

Belkide yavaş yavaş sökülecektir ilacı kestiniz mi? Eğer gebelik varda erken döneminde ise ve sağlıklı ise ilaca rağmen regl olmazsınız. Yada başka bir sorundan dolayı da olabilir. Bir kaç gün bekleyin durumunuza bakın normal kanamaya dönüyor mu dönmüyor mu diye. Ona göre doktora gider bir yol cizersiniz.

İlk kez mi oluyor öyle gecikme

Tarlusal bitince 1 hafta beklemen lazım canım baktın adet olmuyosun tekrar test yap

yavaş yavaş sökülür muhtemelen 3 gün önce negatifse muhtemelen negatiftir :) regliniz birince ovu takibi yapın isterseniz :)

merhabalar.durumumuz aynı.inşallah güzel haberler aldığımız bir hafta olur.polikistik overim adet olamadım doktor adet söktürücü verdi birde küçük bir kistim varmış hala adet olamadım.kan testim negatifti.bende diyorum bazen geç döllenme olabilir mi acaba diye

Adetiniz sökülmeye çalışıyordur muhtemelen.Bende de pcos var ve bu ay döngüm 53. günde geldi malesef.Eczaneden bende adet söktürücü almak için gittim ama eczacı kullanmamı önerdi bende papatya çayı ile alovera suyu içtim 2 güne geldi bir sonraki adetiniz gecikir ise böyle bir şey öneririm.

teşekkür ederim umarım kısa sürede sökülür belirsizlik çok kötü.adet olsam tedaviye başlayacaktık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…