Adet öncesi sol kasıkta sancı

simurg13

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
74
38
26
Kızlar selam ayın 9 unda regl olacağımı gösteriyor uygulamam bir kaç gündür sol kaşığımda ara ara sancı oluyor ne tamamen ağrı nede batma yaşayan var mı ilk kez böyle bir şey oluyor genelde sadece göğüs ağrısı olurdu

Kızlar selam ayın 9 unda regl olacağımı gösteriyor uygulamam bir kaç gündür sol kaşığımda ara ara sancı oluyor ne tamamen ağrı nede batma yaşayan var mı ilk kez böyle bir şey oluyor genelde sadece göğüs ağrısı olurdu
Gebelik düşünüyorsanız belki gebelik olabilir

Gebelik olabilir bende oğluma hamile kaldığımda sağ tarafım çok kötü agrimisti inşaallah hayırlı bir kız olur gebelik düşünüyorsan🤭🤲

Kızlar gebelik düşünmedik aslında ama korunmasız olarak oldu bu ay iki kere biri adet bitiminden 2 gün sonra öbürü de yumurtlama gününden 3 gün sonraydı yani çok sanmıyorum ama bugün aşırı bir bulantım var acaba kist bulantı yapıyor mu ki

Kızlar gebelik düşünmedik aslında ama korunmasız olarak oldu bu ay iki kere biri adet bitiminden 2 gün sonra öbürü de yumurtlama gününden 3 gün sonraydı yani çok sanmıyorum ama bugün aşırı bir bulantım var acaba kist bulantı yapıyor mu ki
Sanmıyorum bulantı yapacağını test yapın bizede haber verin lütfen 🤭 bende test yapmadan önce bulantım vardı hatta imkansız diyirdum erken diyordum ama rabbim verince oluyormuş

ilişki günlerinden dolayı açıkcası gebelik beklentim pek yok ama nasip olacaksa olur tabi şu an nöbetteyim inanılmaz derecede göğüslerim ağrıyor sızlıyor bu denli ağrıyı hiç yaşamamıştım ayın 9 unda regl günüm bakalım haber veririm 😅

X