adet öncesi kasık ağrısı

beteray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.333
535
42
salıdan beri adet oldum sanıyorum bakıyorum yok bişey tam öle bi sancı... adet günüm cuma.nedir kızlar hastalıkmı kii

düzenli mi adetlerin?eğer öyleyse yarına bir test yap canım hemen.sen soğan kürünü denedin mi hiç?kistlere falan cok iyi geliyormuş.

düzenli canım soğan kürünü çok az kullandım mideme zararlı oldu bıraktım.cuma günü adet olcam geçen pazartesi kanda 1 çıktı yükselme ihtimalimi var ki

Sanırım testini regle 5 gün kala yaptırmışsın. Eğer geç döllenme olduysa 5 günde çıkmayabilir. Regl günün geçerse bir daha test yaparsın ve hamilelik yoksa hemen bir doktora git, çünkü kist olabilir. İnşallah hamilesindir :KK71:

ayy umutlandım az da olsa ben negatif die hiç düşünmedim

Kendini çok kaptırma canım eğer olmazsa sonra çok hayal kırıklığı olur ama geç döllenme olduysa regle 5 gün kala kanda da çıkmayabileceğini bil. En iyisi sakin bir şekilde beklemen. Olursa çok sevinirsin olmazda hayal kırıklığı olmaz, önümüzdeki aya bakarsın. İnşallah vardır.

çok kaptırmadım canım sadece azıcıkk umutt.geçen aylarda yeterince yaşadım hayal kırıklığı...olmadıysa denemicem bi kaç ay reflüm varmış tedavi oluyorum

hayr canım değilim .... ...
olur muyum bilmiyorum, bazen hiç umudum kalmıyor, bu kadar zaman geçti olmuyor diye çok üzülüyorum. sonra yine yeniden denemelere başlıyoruz ... hayırlısı bakalım zaman ne gösterecek

iyi günler ben bir birşey sorcaktım.tarihini tam olarak hatırlamıyorum ama 2 hafta falan once koyu bır akıntım oldu.bugun ıse 1 hafta oldu adet olmadım.pazar günü test yaptım negatif çıktı yalnız kasıklarımda hasta olcak gıbı bır hıs,çok sık olmasada bel ağrısı,göğüs uçlarında arı ve şişme var.deneyımlerınızden yararlanmak ıstedım.sizce nedir budurum?şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için...

X