Adet öncesi göğüs ağrısı ve akıntı

Usagi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
177
35
37
Mrb lar.ben doğuma kadar çok düzenli adet gördüm üşütmezsem çok ağrımda olmazdı.doğum sonrası adetlerim çok ağrılı olmaya başladı son aylar daha kısa bir döngü ile olmaya başladı.son bi kaç ay göğüs ağrısı çok arttı ve bu ay günde bi kaç kere bi damla bi akıntı oldu rengi şeffaf galiba emin değilim atlette sadece ıslaklık oluyor.internete bakınca korktum biraz yaşayan oldu mu ??

Adetim 2 gunu gecti sirtimin ortasinda agri var hamilemiyimdir

benı 6 aylık evliyim hamıle duzen adet donemı var adetım 1 .2. gecer en gec duzenlıde ılısye bgıryoruz yumurtlama gunlerındede hamıle kalmak için yapabılırım bılgı verebılırtmısınız

regli öncesi gögüslerinin rengi değişen var mı ?göğüs altında bıçak batması gibi ağrı olur mu? Kafayı yemek üzereyim

Benim de öyle oldu
Mrb benim daha önce oluyor muydu dikkat etmedim ama emzirirkende tıkanıklık gibi bi ağrı her ay yaşardım bir mzirdikçe geçerdi. Emzirmeyi bırakalı 1 yıl olacak geçen ay be bu ya ağrı sertlik çok oldu ve 1-2 damla akıntı fark ettim atlette.çok korkuyorum

Merhaba sonuç ne oldu baktirdiniz mi bende tam yazdığınız gibi oldu sadece akıntı ama cevap yazmanız beni mutlu edecek saolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…