Adet oncesi gobeginiz hamile gibi sisiyormu

deryam76

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
790
1
canlarim ben cocuk icin tedavi goruyorum klomid gonalf vb ilaclari kullaniyorum -6 aydir adetime en az 10 gun kala gobisim bir sisiyorki sanki 3 aylik hamileyim esim bile sasiriyor normalmi sizdede boyle oluyormu

cnm. ödem oluşumu nedeniyle vücut su topluyor ve sanırım herkeste oluyor yani bende yaşıyorum bunu adet 2. günü toparlanıyor benim karnım.

canım benimde adetime 10 gün kala başlıyor ve son günlerine kadar devam ediyor kilomdada 2ile 2.5 kadar fark oluyo ve çok can sıkıcı bir durum

kişilerin hormanal durumuna bağlı bir durum sanırım.
ben şanslıyım bu konuda dr.unuza sordunuzmu kullandığınız ilaçla ilgili olabilimi?

çok önemli bi konu,teşekkür ederim açtığın için.Benimde adet oldugum zaman karnım davul gibi şişiyo,eşim bile fark ediyo şiştiğini,acaba nedendir....

benımde kocaman oluyor gobısım.cogu kısıde benı oyle gordugunde gobısten dolayı hamıle sanıyor..ahh nerde o gunler.:CüvCüv:
adet olduktan sonra gerı eskı halıne donuyor ama.kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
valla benim çok fena şişer .öyleki bi arkadaş 3 aylık demiş benim abartısız 6 aylık gibi olur.aynı zamanda çok sert oluyo.alıştım artık dert etmiyorum.yalnız bi ara düzenli spor yapıyordum o zaman şişme ve öteki belirtiler kaybolmuştu.çok faydasını görmüştüm.tavsiye edrim.

ben su an adet dönemindeyim. Adetten birkaç gün önce başladı. Şuan 3.günüm ve hala göbeğim şiş. Hamileymişim gibi.

valla benimde adete yaklaşık bi 10 gün kala başlıyor davul gibi olmaya
sanki hamileymişim gibi okşuyorum göbüşümü sırnaşık şey
napiim hamile kalamayınca böyle hevesimi alıyorum :roflol:
ama çok uzun sürmüyor, adetten sonra iniyor klava:
herkeste oluyor nerdeyse canım, takma kafana, salla gitsin :teytey:

benimkide sisiyor. 3 aylik hamile gibi. öncesinde sisiyor ve sonra iniyor, hatta bir arkadasin dedigi gibi 2-3 kilo aliyorum o dönemde:bbo: sonra gidiyor kendiliginden. nedendir acep????gamyoncuiremsu

benden de aynı problem var...adetime 10 gün kala acayip şişiyor karnım...öyle ki hamile misin gibi sorularlada karşılaşabiliyorum...:))

ama adetimin 2.-3. günü puuff diye sönüyor...:))

canlarim ben cocuk icin tedavi goruyorum klomid gonalf vb ilaclari kullaniyorum -6 aydir adetime en az 10 gun kala gobisim bir sisiyorki sanki 3 aylik hamileyim esim bile sasiriyor normalmi sizdede boyle oluyormu

canım o ilaçların etkisi olmalı...

maalesef benimkide çok şişer...ve aynen en az 2 kilo fark ediyorum.....mesela şu an sabaha akşam olacağım...karnım kocaman önümde...67 kiloya düşmüştüm..en son iki gün önce tartıldım...akşam bir tartılayım dedim 69..(((...adetin 3_4.günü karnımda inecek o iki kiloda gidecek biliyorum ama çok demoralize edici birşey yinede...tam motive olmuşum kilo veriyorum derken...(((

Benimde çok şişiyor. O kadar ki o dönem pantolonlarımın önünü bile kapatamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…