Adet öncesi bacak ağrısı ve sızlaması olup hamile kalan var mı?

navy_leo

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2013
3
0
34
Merhaba hanımlar..
Her ay adet olmadan önce bacak ağrısı ve sızlaması çekiyorum.Adet olacağımı ordan anlarım.Bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen biri var mı acaba?Belki bana da bi umut olur..

slm kızlar...sorunuza yardımcı olurmu bilmem ama başlığı görünce yazmak istedim.benim adet günüm 23 ocak yani pazar günüydü ve aşağı yukarı son 10 gündr falan dizlerim ve bacaklarım inanılmaz derecede ağrıyordu.ve pazar gecesi test yaptım 2 çizgiyi gördüm hamd olsun dün sabahta ilk iş hastaneye gidip tahlilimi yaptırdım ve allahıma şükürler olsun ki sonuç pozitif çıktı.inşallah rabbim sizlerede verir.umarım yardımcı olmuşumdur...

ynt verdigin icin sagol cnm senin adina cok sevindim darisi basimiza insallah..yalniz senin agrin her ay olmuyor snrm benim her ay oluyo mlsf..

ynt verdigin icin sagol cnm senin adina cok sevindim darisi basimiza insallah..yalniz senin agrin her ay olmuyor snrm benim her ay oluyo mlsf..
benim ağrılarım bazen oluyordu her ay oluyordu dersem yalan demiş olurum. inşallah darısı başınıza...benim belirtiler şunlardı belki işinize yarar
* aşırı gergindim
*sabaha karşı özellikle midem bulanıyordu ama kusma yoktu
*gögüslerim dokunulmayacak kadar acıyordu
*kasık ağrısı özellikle solda
*bacaklarımda ve dizlerimde ağrı hatta sanki et kesiği tarzında
*halsizlik
*açlığa tahammülsüzlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…