Adet öncesi aralıklı kramp ve beyaz akıntı ( kokusuz) gibi hamilelik belirtileri yaşayanlar var mı?

ezgiprlak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
10
2
24
Merhaba arkadaşlar, 1 senelik evliyim bu ay yaşadığım belki bana mı farklı geliyor bebek istediğimi için yada böyle bir durum yaşayıo hamile kalanlar var mı diye size danışmak istedim:) Bu ay diğer aylardan farksız şekilde adetim biter bitmez yoğun peynir kesiği şeklinde beyaz akıntım vardı hatta eşimle bunun bır mantar yada enfeksiyon olabileceğini düşünerek hastaneye gıttım akabinde fakat herhanhı bır enfeksiyon yok dedi normalde yıllardır bu durumdan çok muzdaribim olmayınca çok şaşırdık eşimle şimdide adetime 1 gün var ve 3 gün önceden sanki adet olacakmıs gıbı sol kasıgıma agrı giriyor hatta bır gece öyle bir agri girdi akıntı hissiyatı oldun yataktan adet oldum dıyerek kalktım baktım minik bır damla sarı bir sıvı gelmıs özellikle pet koyup yattım adet böldüm dıye ama 2 gün gecti kanama yok özellikle eğildıgımde oluyor yerden bırsey alırken farkettım bır kaç defa ve bu beyaz akıntı daha yapıskan sıvı sekılde gelmeye basladı böyle durum yaşayıp gebe kaldığını öğrenen var mı acaba :) şimdiden teşekkür ederım cevaplarınızı için

Zaten iki gün geçmiş. Test yapın. Benim de beyaz kremsi akıntı dışında hiçbir belirtim olmadı

Zaten iki gün geçmiş. Test yapın. Benim de beyaz kremsi akıntı dışında hiçbir belirtim olmadı
Yok 2 gün geçti derken adet olacakmısım gıbı kramplar giriyor ve olmuyorum normalde adet kanı gelırken bır kramp girer ve adet okursunua bende o hissiyat var ama kanama yerıne beyaz akıntı var adetıme 1 gün kaldı

Yok 2 gün geçti derken adet olacakmısım gıbı kramplar giriyor ve olmuyorum normalde adet kanı gelırken bır kramp girer ve adet okursunua bende o hissiyat var ama kanama yerıne beyaz akıntı var adetıme 1 gün kaldı
Anladım. Geç döllenme değilse şimdi de çıkar test yaparsanız

Zaten iki gün geçmiş. Test yapın. Benim de beyaz kremsi akıntı dışında hiçbir belirtim olmadım
Merhaba beyaz yogun kremsi akıntı yumurtanın çatladıgı anlamına mı gelir ? En son ki adetim 12 gün önce bitti bilginiz var bu günleri değerlendiriyim mi

Bende de o akıntı var ve hamileyim test yapın bence varsa mutlaka çıkar bende 1 gün kala yapmıştım çizgi baya belirgin şekilde çıktı 😇

Merhaba beyaz yogun kremsi akıntı yumurtanın çatladıgı anlamına mı gelir ? En son ki adetim 12 gün önce bitti bilginiz var bu günleri değerlendiriyim mi
Tabi ki değerlendirin bence. Zaten döngünüz 28 günse adetin başlangıcından itibaren 12 ve 16. Günler yumurtlamanın olduğu günlerdir .

Merhaba arkadaşlar, 1 senelik evliyim bu ay yaşadığım belki bana mı farklı geliyor bebek istediğimi için yada böyle bir durum yaşayıo hamile kalanlar var mı diye size danışmak istedim:) Bu ay diğer aylardan farksız şekilde adetim biter bitmez yoğun peynir kesiği şeklinde beyaz akıntım vardı hatta eşimle bunun bır mantar yada enfeksiyon olabileceğini düşünerek hastaneye gıttım akabinde fakat herhanhı bır enfeksiyon yok dedi normalde yıllardır bu durumdan çok muzdaribim olmayınca çok şaşırdık eşimle şimdide adetime 1 gün var ve 3 gün önceden sanki adet olacakmıs gıbı sol kasıgıma agrı giriyor hatta bır gece öyle bir agri girdi akıntı hissiyatı oldun yataktan adet oldum dıyerek kalktım baktım minik bır damla sarı bir sıvı gelmıs özellikle pet koyup yattım adet böldüm dıye ama 2 gün gecti kanama yok özellikle eğildıgımde oluyor yerden bırsey alırken farkettım bır kaç defa ve bu beyaz akıntı daha yapıskan sıvı sekılde gelmeye basladı böyle durum yaşayıp gebe kaldığını öğrenen var mı acaba :) şimdiden teşekkür ederım cevaplarınızı için
Merhaba, durumunuz ne oldu acaba? Umarım güzel haberi almışsınızdır. Bahsettiğiniz peynir kesiği gibi akıntı mantara işaret ediyor. Bence farklı bir doktora görünmenizin faydası olacaktır. Her kadının akıntı şekli, rengi,miktarı ve dokusu farklı olabiliyor. Normal akıntı ile mantarı birbirine karıştırmamak gerekiyor. Ayrıca adet öncesi dönemde de bu akıntılar fazlalaşabiliyor. Hayırlısı olsun,bol şanslar 🌸

Ben tam olarak böyle anladım hamile olduğumu ve adet günü test yapıp öğrendim.

Merhaba;

Öncelikle allah herkesin gönlüne göre saglıklı sıhatli evlat nasip etsin.,

Yardımcı olacaklara simdiden teşekkür ederim.BENDE FARKLI DURUMDA DEGİLİM
Agustos 10 da adet oldum 2-3 gün sürdü son günü birlikte oldum eşimle ve o gun kanamam hiç olmadı adetime 2 gün kaldı sürekli adet olacakmışım gibi baş agrısı husursuzluk gerginlik bel gögüs agrısı yasıyorum malesef her adetim böyle olunca gebelik belirtimi bilemiyorum olursa bu 2.cocugum olacak ilk cocuktada anlamadım tutunma kanaması vs yasamıyorum. sorum şu adetime 1 hfta kala 3 kez adet olacam diye yine birlikte olduk ve adetime 2 gün var bu sekılde tutmuş olabilir mi 1 kez akıntım geldi cok degişik BEYAZ PEMBEMSİSARI GİBİ bir daha gelmedi test yaptım negatif durum nedir yasayan varmı böyle seyler

X