Adet öncesi ağrı olmazsa?

heineken_26

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
2
0
34
Arkadaşlar,
Bundan önce regl zamanlarım 11 ağustos, 8 eylül, 6 ekim idi.
Hayatımdaki ilk ilişkime 1-2 Ekim tarihleri civarında " geri çekilme " yöntemini kullarak girdim ve son reglim 6 Ekim'e kadar hiç bir ağrı hissetmedim. 5 ekimde bunu sevgilime söyleyince çok şüphelendik üzüldük 1 gün boyunca hamile miyim diye ve aniden 6sında regl oldum. Ve fazla ağrılı oldu bu.
Bu ay ise şu an 2 kasım olmasına rağmen hiç bir ağrı, belirti bulunmamakta geçen ayki gibi. Sadece biraz alınganlık, her şeye üzülme, kızma ve sınavlardan dolayı stres var. Sevgilim regl öncesinden dolayı olduğunu düşünüyor. Yarın veya 4 kasımda akıntı gelmezse diye çok korkuyorum ya da böyle olması doğal mı yani ağrımın olmaması.. İlk ilişkimde sonra böyle olmaya başladı ve adet olmamaktan cok korkuyorum.

Geçen ay adet olunca geçti snamıştım ama gene stres bastı beni

Not: 1 yıl kadar önce tamamladığım 1 yıl kullanmış oldugum sivilce ilacı yüzünden adetlerim düzensizdi; fakat son 8 aydır düzenli. Ve ayrıca göğsümde kit olduğu için 1,5 aydır erken evre meme kanse ilacı kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…