ADET OLMUYORUM.

byza364738

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
27
6
26
Merhaba arkadaslar lutfen bilginizi paylasin lutfen..
25 yasimdayim, evliyim.
En son 2022 agustos veya eylul ayinda normal kanamam oldu adet gunumde.
Sonra hep 2 3 damla geldi devami olmadi.
21kasimda kadin dogum doktoruna gittim. Ultrasonla bakildi bi sorun yok dedi ayrintili ultrasonla bakildi bi sorun denildi kan testi smear testi yapildi bi sorun yok dedi.
Adetin 3.gunu gel hormon testine bakalim dedi.
8aralikta adetin ucuncu gunu hormon testi verdim
Bu arada 2 3 ayfan sonra ilk defa 5-9 aralik tarihinde normal adet oldum kanamam normal miktardaydi yani.
Hormon testi yaptirdim sonuc normal cikti.
Ama test sonucunu gostermeye hastaneye gidemedim. Saglik ocagindaki doktora gosterdim normal dedi.
Ocak ayinda yine 2 3 damla geldi sadece
Subatin 1inde 2 3damla geldi
TARLUSAL hap onerdi tanidigim bi hemsire. Subatta 5 gun sabah aksam tarlusal ictim yine adet olamadim.
Suan adet oldum dun kanamam yogun olmasada 2 gundur geliyor yine. Yarin hastaneye randevu bulabildim gidicem ama icim icimi yiyo.

Bu arada 2 yil kadar bir suredir yasmin kullaniyorum.
Neden olabilir bilgisi olan var mi

21 KASIMDAKI KAN SONUCLARI
LG 3.83
Estradiol (e2) 21.54
FSH 8.6

8ARALIK ADET 3.GUNU HORMON TESTI SONUCLAR
TSH 2.427
PROLAKTIN 9.71

Ben de pcos diye düşündüm
Amh bakıldı folikul sayımı yaptırın bir de kadın doğuma mutlaka gidin

Ben de pcos diye düşündüm
Amh bakıldı folikul sayımı yaptırın bir de kadın doğuma mutlaka gidin
GIttim bugunde sonuclari aldim. Amh 2.53 cikti östrojen cok dusuk dedi 30 cikmia deger. Rahim duvarim cok inceymis. Cocugun olmayabilir falan dedi. Basindan savdi baska bir doktora gidicem cok korkuttu beni

GIttim bugunde sonuclari aldim. Amh 2.53 cikti östrojen cok dusuk dedi 30 cikmia deger. Rahim duvarim cok inceymis. Cocugun olmayabilir falan dedi. Basindan savdi baska bir doktora gidicem cok korkuttu beni
Hiç endişe etmeyin , iyi bir doktora gidin. İyice araştırın ve gerçekten iyi olan bir doktora gidin. Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…