Adet olmayı beklerken, kahverengi akıntı...

Tuliptice

..Kün Fe Yekün..
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
753
1
Merhaba bayanlar;

7 aydır hamile kalmak için uğraşanlardanım.
Bu ay her aydan farklı şeyler yaşadım. 35-36 günde 1 adet oluyorum. Son bat:4 haziran Beklenen adet tarihimde 8 temmuz'du.
8 temmuzda sadece 1-2 damla pembe kan gibi bişi geldi o kadar.
2 gündür adet olacakmışım gibi karnım ağrıyo heh diyorum adet oldum hafif bi kahverengi rengi akıntım oluyo geçiyor.
Karnım gergin sanki içi su dolu gibi kocaman rahatsız ediyor artık. Sabah da 5 de deli gibi bi baş ağrısınla uyandım ilaç alacaktım acaba hamileysem diye düşündüm içmedim bi örtü sardım başıma sonra dalmışım. Göğüslerim aşırı hassas.Uçları koyu birazda şiş gibi.
Herşey o kadar hamileymişim gibi hissettiriyor ki test aldım yaptım negatif

Kan testi için bi kaç gün daha beklemek istiyorum, negatifi görmek istemiyorum artık

2 ay önce kontrol için doktora gittiğimde bi sorun olmadığını, gebelik düşündüğüm için folik asit verdi. Her gün düzenli içiyorum acaba diyorum o mu etkiledi gecikti. Bugün içmedim bakalım ne olacak :44:

Böyle şeyler yaşayıp hamile kalan arkadaşlarım varsa lütfen aydınlatırmısınız beni

Tipik hamilelik belirtileri gerçi test çok erken de değil ama negatif çıkmış kan tahlilinde muhakkak çıkar benim gebeliğimde de beklediğim adet kanaması kahverengi lekelerine seklinde geldi ama hiç sürmedi hemen 2 gün sonra idrar testinde pozitif çıktı inşallah gönlünde olur.

Maalesef bu konuyu açtığımın ertesi günü sabahı şiddetli karın ağrısınla uyandım lavoboya gittim kan boşaldı. Sanırım tutunamadı demek ki hayırlısı buymuş dedim. çok şiddetli 4 gün sürdü. Hiç böyle olmazdı bu ay her zamankinden farklı şeyler yaşadım yani.

Ovulasyon testi kullanmaya karar verdim çünkü yumurtlama tarihlerimi bilmiyorum. Daha dün elime ulaştı testler bu sabah başlamaya karar verdim ve yaptım. Nitekim bugün 8. günüm yani 3 gündür akıntım vardı şüphelendim acaba adetten sonra mı yumurtlayanlardanım diye. Ve sonuç;

Şimdi ben yumurtluyormuyum acaba yoksa biraz silik gibi bitiyo mu bileydik değerlendirirdik ya

Bu ay bende basladim ovulasyon testine. Ikinci cizgi kontrol cizgisiyle ayni koyulukta veya daha koyu olmasi gerekiyo. Gebelik testi gibi degil yani. Suan resimdeki cizgi henuz zamani gelmedigini gosteriyo veya kacirmista olabilirsin. Testi hergun ayni saatte tekrarla derim.

Cevabın için teşekkür ederim
Bende öyle düşündüm dün akşam üstü testler geçti elime bugün başlayabildim. 3 gündür akıntım vardı acaba diyorum ama bakalım hayırlısı artıkın en son 2 gün önce eşimle yakınlaşmıştık eğer bu sonuysa başını yakalayabilmişimdir ne diyim hakkımızda hayırlısı hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…