adet olmayan varmı?

cagancuk

küçük aşkımla çok mutlym
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
1.343
2
40
kızlar ben doğum yapalı 4 ay olcak nerdeyse hala adet olmadım.sütün koruyodur falan diyolar.dr gitsemmi acaba?siz oldunuzmu?

ben kırkım çıktı 4gün sonra oldum
ama bu kişiden kişiye değişiyor
benim doğumdan sonra 1yıl adet görmeyen arkadaşlarım var
normal bi durum

cagancukcum bende senin gibi adet gormeyenlerdenim malesef. 22 kasimda dogum yaptim yaklasik 35 gun kanamam vardi kesildidiginden beride adet olmadim isin kotusu gecen gunlerde cok kotu mide bulantilarim vardi bayada korktum hamilemiyim diye ama 2 defa test yaptim negatifti insallah en kisa zamanda adet olupta kurtuluruz bu stresten

benimde bulantılarım oluyo arar ara korktum bende ama çok şükür yok bişey.en kısa zamanda oluruz inşallah.

ben ikinci adetimi oldum. benim bazı arkadaşlarım 6 - 7 ay sonra adet olmuşlardı. onun için bekle olursun canım

bende olmadım ama olmak ıstıyorum yanı en guvenılır gebelık takıp yontemı :)
yanı Allah korusun kaza kursununa kurban gıdersek nerden anlıycaz dımı ama :p

bende hala adet olmadım .. ara ara leke geliyo, bilmiyorum yaaa
sadece bebeğimin gözlerine bakmak isityorum o kadar.. ama hayat tüm yükü ile burda

bende hala olmayanlardanım :nazar: sabırsızlıkla olacağım günü bekliyorum , hormonlarım çok kötü çoookkkk

bende hala olmadım ne zaman olucaz ya olmak için bukadar isteyecegimi hiç düşünmezdim benimki çok kötü gecerde inşaallah artık agrım olmaz

swetter benim arkadaşta aynı seninki gibi olmuş .
Karınımda oynamaya başlayınca anladık demişti hamile olduğunu.
Aman dur daha erken walla yerin kulağı var:)

vay be adet olmayan ne kadar cok arkadas varmis demek yalniz degilmisim insallah en yakin zamanda oluruzda kurtuluruz bu durumdan

bende hala adet olmayanlardanım 40 gün kanamam sürdü sonrada 4 aylık olucaz hala tık yok benimde 2 kere kusmam oldu çok korktum korunuyoruz kendimiz ama yinede insan korkuyo

bende hala adet olmadım.ama korunduğumuz için endişelenmiyorum.yani bu durumunda tadını çıkartmak lazım:)
evet prolaktin hormonumuz yüksek olduğundan adet olmuyoruz.yani süt hormonu.
ben hamile kalmadan öncede bu hormonum yüksekti ve 2-3 ay adet olamadığım zamanlar olmuştu.doktorun verdiği ilaçlarla 3 ayda hormonum düştü ve 4.ay ben hamile kalmıştım.
endişelenecek bişey yok yani.herkesin farklı oluyo.1 yıla kadar olmamamız normal.benimde etrafımda süt korur deyip korunmayan ve hamile kalan arkadaşlarım var.dikkatli olmalıyız kızlar.

X