adet olmam inşş..... :)hamiş olurumm :)

xbaharr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
266
-15
benim adetim düzensiz yumurtalık oluşmadığından yani normal boyutlara gelmediğinden adetim düzenli olmuor bu ay yumurtalıklarımı geliştirmek için menegon kullandım sonrada çatlatma iğnesi ve bugün iğnenin üzerinden 10 gün geçti şimdi kızlar benim yumurtalıklar iğneyle büyüdü çatladı zamanında adet olurmuyum dersiniz?????? bugün adet günüm benim adete yakın gögüsler şişerdi hassaslaşırdı şimdi hiçbirşey yok bide bu sabah tatlı bi bulantı geçirdim böğürdüm ama psikolojik diorum sizce ay dualarınızı eksik etmeyin 3 yıldır hasret çekioruzz sizleride çok iyi anlıorumm..daha yaşım 21 ama bebişleri çok severim...:emir_bebek:.herşeyin hayırlısı demekten başka çaremde yoqq :CüvCüv::CüvCüv:

canım bende senin gibi adetlerim düzensiz olur.kızıma gonaphene ve çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım.dr um adetin yine geçerse kanda gebelik baktır demişti.adetim 6 gün geçtiğinde evde idrarda yaptım pozitifti.ve bulantılarım vardı test yapmadan önce..inşallah sende bebeğine kavuşursun canıom benim..dualarımız sizlerle..

canım bende senin gibi adetlerim düzensiz olur.kızıma gonaphene ve çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım.dr um adetin yine geçerse kanda gebelik baktır demişti.adetim 6 gün geçtiğinde evde idrarda yaptım pozitifti.ve bulantılarım vardı test yapmadan önce..inşallah sende bebeğine kavuşursun canıom benim..dualarımız sizlerle..

ayyyy inş..benimde öyle olur benim azcık midem bulandı tatlı bi bulantııı çok ümitliyim........

ay inş.bugün midem bulanıor akıntımda fazlalaştıı acaba bu sefer tuttumu ......

kızlar selam ben yeni geldim yani yeni üyeyim ben de 8 aylık ewliyim ve 2 aydır korunmuyorum ama hamile değilim bi sorun war mı acaba bilgilerinizi bekli,yorum bu arada benim adetim düzenlidir.

güzelimm korunmayı bıraktıktan 6 ay sonrasını düşün hemen sorun arama cnm hep korunmasız 1 sene geçmesi lazım düzenli adet görüosan sana önerim adetinin ilk gününden say 12.-13-14. günler günaşırı ilişkide bulun... ok...

canım benım inş en kısa zamanda hepimiz bebklerimize kavusuruz rabbım isteyen herkese nasip etsin

ayy kıyamam sana yaa cnm beniimm inş hamişsindirr.. bi kaç gun sonra test yaparsın eğer hamişsen bana özel msj yada ziyaretçi msjından bildir merak ederim benn.. dualarımm sennlee :)

canım bizde merak ettik çok bi kan testi yaptır artık inşallah hamilesindir.bişeyler daha soracaktım demişsin ne soracaktın

berfucum daha 2 ay olmuş korunmayı bırakalı birde o hapların vücdundan tamamen atılıp hormonlarının normale dönmesi için zaman geçmesi gerektiğini düşünürsen 2 ay çok kısa üzülür kendini sıkarsan hormonların daha geç dengeye gelir onun için kafana takma inşallah en kısa zamand hamile kalırsın

X