adet olmam gereken gün kahverebgi akıntı ve adet geçikmesi...

arksan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
106
0
arkadaşlar ben 10 aylık evliyim 6 aydır korunmuyoruz normelde 28 gün de bir adet olurdum ama bu ay ilk defa 34. günündeyim hala adet olmadım bazen 1-2 gün oynardı ama hiç bu kadar oynamadı hesaplamalarıma göre bayramın 1 günü adet olmam gerekirdi ama o gün kahverengi bir akıntı geldi göğüslerinde şişikinlik var acıyor ve karınımda b,r şikinlik var kasıklarım çok ağrıyor adet olacakmışım gibi hatta dün akşam inalımaz bir karın ve kasıık ağrısı oldu miğdem bunaldı ve çok üşüdüm hatta doktora gidecektim allahtan geçti gitmedim sonra uyumuşum kendi kendine geçti. birde natibiyotik çok kullandım bu ay ondan da geçikme olabilğir mi sizce hamile olabilrimiyim ? lütfen tecrübeli arkdaşlar cevaplasınlar..

hamıle olbılırsınız yuksek ıhtımal benımde aynı sekılde olmustu cunku ve genelde bu sekılde baslayan hamılelıklerde bebek cınsıyetıde erkek oluyor:)
en yakın saglık merkesıne gıdıp kan testı yaptırırsanız kesın sonuc alırsınız

baya geçmiş neden test yapmadınız ben olsamm çoktan test yapmıştım.muhtemelen hamilesiniz

Inşallah gönlünüzün muradına kavusmussunuz ınsallah
herkez belrtılerı farklı sekılde yasar sıze tavsıyem kafanızda acabalarla meraktan ölmektensen en ıyısı bır ıdrar testı yapın en azından kafanızdakı soru ısaretlerınden kurtulmus olursunuz sonuc pozıtıf cıkar ınsallah cıkmassada sıkmayın canınızı hala gecıkmeye devam edıyorsa bır muddet daha bekleyıp kan tahlılı ıcın doktora gıdın
hayırlı haberler alırsınız ınsallah

arkadaşlar bu k.rengi akıntı kesin geliirmi acaba,herkes de olur mu?eğerhamilelik varsa tabi.

idrar testi yaptım evde kendim adet olmam gereken günden 2 gün önce ve tek cizgi çıktı moralim bozuldu tekrar aynı seyi yaşamak istemiyorum dün akşam aksık ağrısı karın ağrısı ve gögüs hassasiyeti vardı bugun hiçbir sey yoksadece şuan şişteyim herkes ney,in var hastamısın diye soruyor bende 6 aydır olmayınca biraz umudumu kaybettim korkuyorum negatif çıkarsa diye birde sey diye düşünmeye başladım ben neden adet olmuyorum bir sorun mu var diye başladım abir yanım hamile olmayı çok istiyor bir yanım ise eger olmassa üzülmeyim diye yoktur ya diyor sizce arkdaşlar ?çok tuhaf bir duygu...

X