Adet olmadım testim negatif cıktı

ksjdksj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
5
1
27
Merhabalar 1 yıldır evlıyız çocuk istiyoruz ugrasıyoruzda suan regl 4 gün geçti için meraktan ve heyecandan azda olsa belırtıler olduğu ıcın test yaptım ama negatif çıktı bilgisi olan yazabilir mi

Farklı marka testler yapın ve bir kaç gün daha bekleyin. HCG hormonu her kadında hemen yükselmiyor. Benim gebeliğim 1 aylık olmuştu öğrendiğim de öyle yükselmişti.

Benim de bir keresinde 9 gün gecikti ilk defa o kadar gecikti ama negatif çıktı testler sonra regl oldum büyük hayal kırıklığı her gün umutla doluyordu içim çok berbattı. Şuan da aşılama yapmışım test için erken olduğu galde yaptım negatif ama cuma kan testi vericem hala bi umut yeşertiyorum kalbimde

İnsallah hayırlısıyla Rabbim sanada bir evlat nasıp eder aynı bende öyle bir olay yaşamıştım 10 gün gecikmişti regl test yapmıştım negatif çıkmıştı oda çok büyük hayal kırılıgı oluyor ınsanda birde çok isteyınce o pıskolojıyı atmak kolay olmuyor bakalım bıraz daha geçmesini bekleyeceğim ya da regl olacagim hayırlısı

İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…