Adet olmadim, negatif test!!

umutx

Umutsuzluk Ölüler İçindir
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2010
201
4
Kizlar adetim 2 hafta gecikti. Gecen ayda 1 hafta gec oldu.. Normalde zamaninda olurdu.. 3 defa test yaptim, malesef negatif. Pazartesi dr. gidecegim, kan testide yapacagiz.. Boyle olupta hamile olan var mi ?

belki geç döllenme olmuş olabilir ama çok fazla düşünüp stres yapma kan testini yaptır kurtul derim ben:) şahsen be kafayı yiyecektim acaba varmı acaba varmı diye sonunda gittim yaptırdım öğredim rahatladım :)

belki geç döllenme olmuş olabilir ama çok fazla düşünüp stres yapma kan testini yaptır kurtul derim ben:) şahsen be kafayı yiyecektim acaba varmı acaba varmı diye sonunda gittim yaptırdım öğredim rahatladım :)

Peki sonuc ne oldu? Stres yapmamak elde degil. O kadar cok istiyorum ki.. Hamile degilsem ki sanmiyorum.. Bir belirti hissetmiyorum. Hamile degilsem birde yumurtlama soru cikti demek. Buda sikici bir durum. Pazartesi dr. gidecegim.. Kan testi derse yapariz..

hamileyim cnm sende istiyorsan inş hamilesindir istemiyorsanda stresten olmuştur belki bende umutsuzdum hiç belirtim yok kesin bebişte yok demiştim ama varmış meğersem 13haftalık hamileyim ve düşün belirtiler bende 3haftadır var..tam artık geçmesi gereken zamanlarda benim midem bulanmaya başladı :) herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun allah yardımcın olsun canını sıkma

hamileyim cnm sende istiyorsan inş hamilesindir istemiyorsanda stresten olmuştur belki bende umutsuzdum hiç belirtim yok kesin bebişte yok demiştim ama varmış meğersem 13haftalık hamileyim ve düşün belirtiler bende 3haftadır var..tam artık geçmesi gereken zamanlarda benim midem bulanmaya başladı :) herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun allah yardımcın olsun canını sıkma

Anladim, bu cok umut verici bir haber. Allah bebegini kucagina almayi nasip etsin.. Hayirli bir evlat olsun. Hicbir belirtim olmadigi icin hamile degillimdir diyorum ama belirti olmak zorunda degil anladigim kadariyla. Sabah biraz midem bulandi, birde vucud isim cok yuksek. Sicaktan diye dusunuyorum.. Ama iste bu diyecegim bir sey yok.. Olsun umarim hamileyimdir. Bizim bebekler ( ki benim varsa) simdiden heyacan yapmaya basladilar.. Benim herseyin ilginctir buda normalden farkli olursa sasirmam zaten. Pazartesi zaten rendevu vardi dr. da haberleri yazarim buraya.. :ecrin_bebek:Sevgiler..:nazar:

inşallah vardır umutx cim. Rabbim yüzünü güldürsün.

Merhaba canim,
Guzel dileklerin icin cok sagol. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun.. Bu bilinmezlik insani olduruyor.. Var mi, yok mu, var mi, yok mu.......... bilmiyorumkismile Ama neyseki cok onceleri dr. randevu almistik baska bir sey icin, gitmisken bu konuyada bir el atsin alkisalkisalkis Umarim hamileyimdir. Icimdeki sesleri dinlersem deli olabilirim. Her 10 sn de var ve yok arasi gidip geliyor.. Sanirim kendimi cok kandirmasam iyi olacak. Yoksa yine cok uzulurum. Ve bunu kaldiracak gucum tukeniyor. Lakin UMUT etmek cok guzel.. Bekleyelim bakalim.. Sen nasilsin? Randevu yaptin doktorla? Kendini yalniz kuyulara atma. Dr destegine hepimizin ihtiyaci var.. Guzel haberlerini bekliyorum..

Bu arada kedicik ve balik cok guzel... :1rolleyes:

OptumŞeniz

Bir sey daha soracaktim unuttum! Sen kac haflatikken ogrendin? Nasil ogrendin? Yani idrar testlerin negatif cikiyor muydu?kafamçokkarıştı

canım benim ilk öğrendiğimde adetim 3 gün geçikmişti ve değerim 17 çıkmıştı tabi o değere ikinci çizgi hiç çıkmıyordu hatta doktor gebe değilsin büyük ihtimalle dedi 5 gün sonra yine test yaptım çok çok silik çıktı bu sefer başka doktora gittim bu değerle idrarda belli olmaz heralde değerin yükseldi dedi ama yinede 1000lere ulaşması lazım gebesin demem için dedi bir daha test yaptık bu sefer135 çıktı ama kese olmadığı için yine olmayabilirsin dedi sonunda adetten yaklaşık bi 15 20 gün sonraydı sanırım belki daha fazla kese gözüktü tamam dedi hamilesin :)meğer geç yumurtlamışım şuan 14 haftalık hamile olmam gerekirken 13 haftalık hamileyim.. ama hamile kalmadan önceki 3 ayda hep stresten 1-2 hafta geç adet olduğumda oldu demiştim ya acabamı acamı derken insan strese giriyor ve ister istemez gecikiyor adette. senin içinde hayırlıysa olsun ben 3 ay bekledim hakkımda hayırlısı öyleymiş diyorum belki daha fazlada bekleyebilirdim.. erken olup bir sorun olsaydı ona üzülürdüm belki şimdisi hayırlıymış o yüzden sende bu ayda olmadı falan diye hiç üzülme.. bir de benim bir arkadaşım var bi bebeği olmuştu doğduktan sonra hastalandı ve bebek öldü şimdide stresten hamile kalamıyor sonuçta çocuk doğurmuş bir tane tıbben bir sorunu yok ama sadece stresten hamile kalamıyor 7 sene oldu düşün rahat ol rabbim hayırlısı ne zamansa ozaman verir sakın üzme kendini

selam kızlar benimde ilk korunmasız ayım önceden d.k hapı kullanıyordum bugün en son adet günümden itibaren 32. günüm kan testi yaptırdım bugün sonuç negatif çıktı ve ben sinir küpü oldum hala adetim yok şimdi bu yazılanları okudum tekrar ümitlendim
pazartesi doktora gidecem inşallah niye hala adet olmadım anlar

Merhaba canim,
Guzel dileklerin icin cok sagol. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun.. Bu bilinmezlik insani olduruyor.. Var mi, yok mu, var mi, yok mu.......... bilmiyorumkismile Ama neyseki cok onceleri dr. randevu almistik baska bir sey icin, gitmisken bu konuyada bir el atsin alkisalkisalkis Umarim hamileyimdir. Icimdeki sesleri dinlersem deli olabilirim. Her 10 sn de var ve yok arasi gidip geliyor.. Sanirim kendimi cok kandirmasam iyi olacak. Yoksa yine cok uzulurum. Ve bunu kaldiracak gucum tukeniyor. Lakin UMUT etmek cok guzel.. Bekleyelim bakalim.. Sen nasilsin? Randevu yaptin doktorla? Kendini yalniz kuyulara atma. Dr destegine hepimizin ihtiyaci var.. Guzel haberlerini bekliyorum..

Bu arada kedicik ve balik cok guzel... :1rolleyes:

OptumŞeniz

yeni gordum yazini. valla canim ben test yapip negatif gorsem bile inanmiyordum. adet belirtisi geliyordu belki ustune gormedir diyorum. Anladim ki hic tukenmeyecek umudumuz.sedece yorulacagiz ama yine umut edecegiz.
Hayirlisi ile vardir insallah. mutluluguna ortak oluruz. :teselli:

canim daha iyiyim ben. icimdeki kaynar kazan duruldu.dertlesecek dost buldum ya. olumunekankayizsmile
bizde carsambaya aldik cok sukur. kaydirigubbakcemile bide o yoklasin bizi. umuralim yavrularimiz en kisa zamanda gobusumuze konar, kedicigin karnindaki balik gibi.

yeni gordum yazini. valla canim ben test yapip negatif gorsem bile inanmiyordum. adet belirtisi geliyordu belki ustune gormedir diyorum. Anladim ki hic tukenmeyecek umudumuz.sedece yorulacagiz ama yine umut edecegiz.
Hayirlisi ile vardir insallah. mutluluguna ortak oluruz. :teselli:

canim daha iyiyim ben. icimdeki kaynar kazan duruldu.dertlesecek dost buldum ya. olumunekankayizsmile
bizde carsambaya aldik cok sukur. kaydirigubbakcemile bide o yoklasin bizi. umuralim yavrularimiz en kisa zamanda gobusumuze konar, kedicigin karnindaki balik gibi.

Bende oyle diyordum ama, artik vazgectim. Test ne diyorsa odur.. Esimi deli ediyordum her ay,iste bu kez var diye.. Artik oda inanmiyordu ve tadi kacmaya baslamisti. Simdi yok diyorum, ama icimden gizlice olduguna inaniyorum. Seni tanidigima bende sevimdim. Konustugum arkadaslar gebe kaldilar ve girmiyorlar pek siteye.. Umarim beraber hamile kalabiliriz en kisa zamanda..olumunekankayizsmile Sevindim doktora gideceginize. Belki ayni anda asilama yapariz ve gun sayarizşutarafagitti Hamile:CüvCüv: kaldigimiz gunde kedicik gibi sasar kaliriz mutluluktan..:nazar: Iyi hafta sonlari canim.. Tadini cikar kocisinle..:icecream: :smiley-cool::kahve:Optum..

selam kızlar benimde ilk korunmasız ayım önceden d.k hapı kullanıyordum bugün en son adet günümden itibaren 32. günüm kan testi yaptırdım bugün sonuç negatif çıktı ve ben sinir küpü oldum hala adetim yok şimdi bu yazılanları okudum tekrar ümitlendim
pazartesi doktora gidecem inşallah niye hala adet olmadım anlar

Ne oldu canim bir gelisme var mi ?? Selamlar..

umutx tatlım güzel haberlerini bekliyorum inşallah. opuyorumnanaktan

Merhaba canim,
Doktora gittim... Echo yapti yumurtam ortalama 1 hafta once catlamis.. (iki haftalik gecikmeyle)Henuz bir kese goremedi. :çok üzgünüm:Zaten kese gormeside cok zor.. Son iki ayda neden boyle duzensiz olduguna anlam veremedi, ama olabiliyor dedi. Kan testinde gebelik varmi diye bakacaklar, progesteron degerlerimi yeniden kontrol edecek. Yarin saat 1 de arayacaklar sonuclar icin. Eger gebe degilsem yumurta takibi yapacak. Yumurta gelisiminde sorun varsa ilaclarla destek verecek. Buyuk ihtimal clomid! Ama doktora gore gelecek aylar tekrar duzene oturacak ve ilac destegine gerek kalmayacak. Hollanda da dr. ilac yazmak istemezler.. Asilama yapmasini istedim gelecek aylarda... Iki seneyi doldurmagimiz icin ekimde baslayabiliriz dedi..

Yarin pozitif bir sonuc beklemiyorum. :ecrin_bebek:Ama diger yandan yumurta takibi yapmak istemesi iyi bir sey.. Bakalim neler olacak..

Sevgi ve Selamlar..

canım hayırlısı olsun. Geçte olsa bebeğin göbüşüne konmuştur inşallah.
öyle değilse bile üzülme(üzülme desemde üzüleceğini biliyorum), zaten geleceği varsa gelmiştir.
bazen herşey üst üste geliyor.
Allah kolay geçirsin imtihanımızı.
belki aşılamaya kadar hamile kalırsın kim bilir.

ben hala doktor bulma aşamasındayım.
salı,çarş derken önerilen bir doktordan perşembeye randevu aldım.
hayırlısı hakkımızda.
öptüm canım.

canım hayırlısı olsun. Geçte olsa bebeğin göbüşüne konmuştur inşallah.
öyle değilse bile üzülme(üzülme desemde üzüleceğini biliyorum), zaten geleceği varsa gelmiştir.
bazen herşey üst üste geliyor.
Allah kolay geçirsin imtihanımızı.
belki aşılamaya kadar hamile kalırsın kim bilir.

ben hala doktor bulma aşamasındayım.
salı,çarş derken önerilen bir doktordan perşembeye randevu aldım.
hayırlısı hakkımızda.
öptüm canım.

Merhaba canim,

Bugun aradilar hastaneden. 11 gun icinde adet olmami bekliyorlarmis. Adet olunca 9-11 gunleri arasi randevu yapmaliymisim. Yumurta takibi yapilacak. Persembe gunu icin bol sanslar canim. Sorularin varsa bir kagida yaz.. Ben hep oyle yapiyorum. Yoksa unutuyorum. Doktora gidince zaten kafam cok karisik oluyor. Oncesinde yazdigim zaman unutmuyorum. Adet gunlerin, duygularin, beklentilerin vs...opuyorumnanaktan

Merhaba hanımlar benim adetim hiç düzenli olmaz bi ayın 25inde olyorsam diğerinde 10u olur geçen ay 25inde olmuştum bu ay 25inde olurum diye bekledim olmadım eşimin ısrarı üzerinede test yaptım ama negatif çıktı 10unda olcam heralde diye düşündüm ama bugün ayın 14 ü ve ben hala regl olmadım dün bi test daha yaptım :KK43: negatifti o da çok istiyorum bi bebeğimin olmasını ve 3 aydır böyle negatif sonuçlar alınca üzülüyorum ayın 10unda adet dönemimdeki gibi bi sancım vardı ama kısa sürdü göğüslerin adet dönemindeki gibi şişti sizce ne yapmalıyım hamilemiyimdir doktorada gitmeye korkuyorum ya negatif derse o zaman daha çok üzülmez miyim :KK43:

Bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günler diliyorum hepimize..

Son düzenleme:
X