Aile Planlaması Adet Oldum ama tekrar olcakmışım gibi, neden :S

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

asdafasdasdeqwdas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
37
0
ben yaklaşık 2 hafta önce norlevo isimli hapı kullandım 15inde adet oldum ama 1-2 gündür belim ve kasıklarım ağrıyor, miğdem bulanıyor tıpkı tekrar olcakmış gibi, neden acaba bir gebelik söz konusu deil değil mi ? yoksa norlevo isimli ilaçtan mı :S

hapın yan etkileri ilk kullanımlarda oluyo maalesef ben yazz kullandım 4.kutuda bırakmak zorunda kalıdm sonucta hormon ilacıı ve elbet yan etkilerini görüyosun küçükte olsa benim de adetim uzun sürdü 28 günden önce adet olmaya baslamıstım ara kanama ve lekelenme yapması hapın etkisi.sen de de etki yapmıs olabilir.

1-2 gün oldu şu son 1-2 gündür herhangi bir ağrı sızı yok geçen ay adet olmam herhangi bir gebeliğin olmadığının kanıtı değil mi ? yani herhangi bir sorun yoktur umarım :KK43:

gebelik olacagını sanmıyorum adet belirtileri gibi söylediklerin sonucta hapı düzenli kullanıyosan gebe kalma olasılıgı cok düşük diye biliyorum.zaten gebeligin en önemli eblirtisi adet egcikmesi sen hapın yan etkilerini yasıyosun benim gibi.

X