Adet oldum ama hamile hissediyorum

Kuzumgelsin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
26
10
28
Kızlar hepinize merhaba .evlenmeden önce her adetiö gününde gelirdi bazen saatinde bile ..korunmayı bıraktıktan sonra iki üç gün kahverengi leke daha sonra adetim geldi bu ay belirtileri o kadar hissetimki sol kasık batması aşırı gaz sol bacağımda çekme tükürük salgısında artma ve aşırı bel ağrısı adet olcağım gün idrar testi negatif.bu durumları yaşayan normal adet gören ardından kanda hamile olduğunu öğrenenler varmı lütfen yardım edin içimdeki o şüpheyi atamıyorum çevremdeki herkes ilk denemede hamile kaldıkladını söylüyor bizde üç aydır tık yok ama normalde adetimde olmayan belirilerim var.çevremdekiler ader olduysan hamilelik mümkün değil diyor mümkün olsada idrar da negatif yardımınıza ihtiyacım var :KK43:

Adet olup gebelik mümkün değil canım, düşükler bile bir kaç damla ile başlar. Zaten poxitif bile çıksa testin o sağlıksız bir gebeliktir, (dış gebelik Allah korusun) sevinmelisin bile. Bu ay tekrar denersin, sağlığıyla gelsin miniğin öyle düşün

Bacım üzülme daha 3 ayda bu kadar stres yapma kendine bak sana bişey diyim insan çok isteyince hamileymiş gibi daha önce hiç yaşamadığı belirtiler yaşıyo bende yaşadım ordan biliyorum ben hamileliği düşündüğüm zaman adetlerim gecikmeye başlamıştı neden çünkü çok istiyordum beynim oyun oynuyordu resmen.psikolojikman öyle hissettiriyor ama üzülme kaybettiğin bişey yok yola devam

Sağolun kızlar haklısınız bende beynimin artık benle oynadığını düşünüyorum ne yapraarsak yapalım rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak 🙏🏻

X