Adet olamama pcos

Hazalmislinaemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2019
132
31
26
Merhaba arkadaşlar öncelikle epilepsi hastasıyım 24 yaşındayım evliyim 3 yıl önce pcos olduğunu öğrendim son 1 yıldır ancak adeti düzene sokabildim ama yine bozuldu en son adet tarihim 14 mayıs hala adet olamadım 19 temmuzda beta hcg kan verdim 3.30 cıktı yok yani gebelik düşünüyoruz ama olmuyor adet olamıyorum bu durumu yaşayan varmı ? Bu adetinden önceki adetim de 28 gün gecikmişti bu sefer aylar oldu hala yok yarın dr kontrolüne gideceğim acaba mantar enfeksiyon olabilirmi afedersiniz akıntım ve kaşıntı var kasık ağrısı da

Merhaba arkadaşlar öncelikle epilepsi hastasıyım 24 yaşındayım evliyim 3 yıl önce pcos olduğunu öğrendim son 1 yıldır ancak adeti düzene sokabildim ama yine bozuldu en son adet tarihim 14 mayıs hala adet olamadım 19 temmuzda beta hcg kan verdim 3.30 cıktı yok yani gebelik düşünüyoruz ama olmuyor adet olamıyorum bu durumu yaşayan varmı ? Bu adetinden önceki adetim de 28 gün gecikmişti bu sefer aylar oldu hala yok yarın dr kontrolüne gideceğim acaba mantar enfeksiyon olabilirmi afedersiniz akıntım ve kaşıntı var kasık ağrısı da
Bende pkos hastasıyım ve sadece ilaçlarla adet görebiliyordum

Merhaba bende epilepsi hastasıyım ve bende de pcos vardı pcos tedavisini oldum reglim düzene girdi ama bizde korunmadığımız dönemde regl döngülerim değişti 46 günde olduğum oldu şimdi düzene girdi 33 günde oluyorum forumda ki birisi bana benimde senin gibi olmuştu sonrasında 33 günde bir olmaya başladım ve gebe kaldım demişti bende şimdi beklemedeyim.

Sizin döngü baya uzamış belki allah korusun hipofiz bezinizle ilgili bir problem vardır tabi ben çok kulaktan dolma bilgiyle söylüyorum bunu size belki gebe de olabilirsiniz geç döllenmedir doktorunuza tanışmanızı ve test yapmanızı öneririm

X