Adet mi ? Üstüne Görme mi ?

Miraysu11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
10
1
28
Kızlar Merhaba 3 yıldır oluşmayan gebelik nedeni ile adetten hemen sonra HSG çekildim. Doktorum bu ay hamile kalabilirsin dedi küçük yapışıklıklar varmış ilaç zor geçmiş. Tam anlamı ile tüpler açıldı yani . İlişki yaşadım ve gebelik bekliyordum . Adet günüm yarın ve bugün bı iki saatten bi iki saatte az az kanamam oluyor. Bel ağrısı da eşlik ediyor . Adet gibi bişey ama kafamı karıştıran asla erken adet görmem ve bu kanama çok yoğun ve koyu renkte. Yerleşme olabilir mi ? Sanki yarın bitecekmis tarzında akıyor. Fikri olan bilgisi olan var mı aranızda ?

Yerleşme kanaması pembe akıntı şeklinde oluyor. Zaten regl zamanınız gelmiş bir test yapın, ama muhtemelen regl oluyorsunuz

Teşekkür ederim ilgin ve cevabın icin . Tek umudum koyu bi renk olması adet kanaması koyu olmaz ve parlak olur . İnşallah biter gider bugün

Çok yoğun ve koyu renkteyse yerleşme olmayabilir, ne renk tam olarak? ağrı da çok hafif kramp dışında hissedilmez ama değişiklik gösterebilir tabi

Üzülmeyin Hsg den sonra altı ay içinde gebeliğin daha kolay olabileceğini okumuştum. Henüz ilk ayınız. Adetten sonra yumurtlamanızı takip edin ona göre bir ilişki düzeni oluşturun. Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla nasib etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…