Adet konusunda yardm kzlar

YusNes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.704
8
ben çok sancılı adet oluyorum bide 10 gün oluyorum genekldede ya 3 yada 5 gün önce olurum dewamlı çewremdekiler kız için 10 gün olması anormal bir durum diyolar sizce alakası war mıCADIARZU

canım merhaba, sanırım anormal bir durum var bana kalırsa...10 gün sürmesi özellikle biraz endişe verici. bir doktora görünürsen, kafandaki sorular çözülür canım, geçmiş olsun..

ben çok sancılı adet oluyorum bide 10 gün oluyorum genekldede ya 3 yada 5 gün önce olurum dewamlı çewremdekiler kız için 10 gün olması anormal bir durum diyolar sizce alakası war mıCADIARZU

Hemşerim sancılı adet görüyorsan ve 10 günü buluyorsa dok kesinlikle gitmeni tavsiye ediyorum... Birde adet boyunca sancın varmı? ihmal etme güzelim belki normal biyolojik bir durum belkide sağlık problemin olabilir hormonlarla alakalı, her ihtimali göz önüne almalısın rahatsızlık duyuyorsan dok git. Heleki adet öncesinde kasık ağrısı falanda varsa ihmal etme derim...a.s.

bende normalde 5 gun oluyorum fıks yanı degısmıo ama dogum kontrol hapını ıctım ıkı bucuk gun oldu bıttı benımde karnım felekat agırır normalde ama ılacı bır aydır ıcıyorum agrı fılan olmadı doktora danıs canım acılllllllllllllllll

benimde çok sancılı olur ama ben 6 yada 7 gün olurum...ağrılarım da 2 3 gün şiddetli olur geçer...ama eğer 3 günü geçiorsa ağrıların sorun olablir canım.inş. bi sorun yoktur..

aman ne sorun olcak biz hiç olamıoz canım boşwer yumurtalıkların çok sağlıklı çalışıoda ondan öle oluyo bak görürsün ama yinede içini rahatlatmak istyosan git keşke bende senin gibi olsam çok ağrısa ama nerdeeeeee yok işte

X