Adet kesilmesi. Hamile miymm yardım kızlarrr !!

Senates

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
14
0
34
Kızlar merhaba. sizleri sürekli takip ediyorum üye olmak yeni kısmet oldu:) benim adetim hiç kesilmezdi bu ay zamanında oldum kahverengi çamurumsuydu akıntı gibi değil bildiğiniz adet kanı kadar aktı baya baya ama 2 gün sürdü ve kesildi. iki hafta sonra tekrar oldum. üç günde kesildi yine. aklım çok karışık karnım aşırı şiş göğüslerim kabarık kabarık burda okumuştum onu da:) ve çok sık karnıma sancı giriyo alt kısmına. dışarı boşalıyor eşim korunmuyoruz yani tam anlamıyla. yaşadığım şey üstüne görme olabilir mi hiç bilmiyorum idrar testi negaifti ama yine burda okumuştum bazen yanlış sonuc verdiğini. hem idrar tesi negatif çıkıp hamile olanlar hemde bunları yaşayanlar varsa aranızda yardım edin lütfen.

benim daha yeni oldu anlattıkların dr gittim hamile değilmişim kullandığım bi hap var o kesmiş ama sen yine git tabi bi tahlil yaptır cnm

canım sağol cevabın için. ben hiç bi ilaç kullanmıyorum düşün ki ağrı kesici bile içmem :)

zannetmem hamile olduğunu canım
bazen bu tip şeyler yaşıyorum ama hiç hamile olmadım
uyduruktanda olsa korunduğuna göre istemiyorsun bebek değilmi

hayatım erken gibi sankiii ama olsa da hayır demem yani :) şu an neye inşallah diyeceğimi şaşırdım :)

hayır yok canım 2 yıllık evliyim. hiç kesilmezdi o kesilmesi korkuttuk beni ve tekrar olması bi de karnımdaki şişlik.

hayır yok canım 2 yıllık evliyim. hiç kesilmezdi o kesilmesi korkuttuk beni ve tekrar olması bi de karnımdaki şişlik.

bunun en güvenli yolu kanda bir baktırman canım
her sağlık kuruluşu yapıyor zaten
bence geç olmadan bi baktır sen
eğer bebek değile bir jinekoloğa görün

bunun en güvenli yolu kanda bir baktırman canım
her sağlık kuruluşu yapıyor zaten
bence geç olmadan bi baktır sen
eğer bebek değile bir jinekoloğa görün

tamam canım teşekkür ederim aynen hamile değilsem bile neden olduğunu öğrenmem gerek.

Kizlar bugun ultrasona girdim karnimda aci vardi onun icin gittim bi aylikken falan ultrasonda görülüyo mu kese falan bisey demedi doktor kan tahlili istedi yarin yaptircam cok heycanlandm bi de bugn pembe cok sivi halde bi akinti oldu hamile niyim ki ben yaa :)

Kizlar bugun ultrasona girdim karnimda aci vardi onun icin gittim bi aylikken falan ultrasonda görülüyo mu kese falan bisey demedi doktor kan tahlili istedi yarin yaptircam cok heycanlandm bi de bugn pembe cok sivi halde bi akinti oldu hamile niyim ki ben yaa :)

canım yaptırdın mı kan tahlilini..ne çıktı canım merak ettim .hamilemisin:26:

X