adet kanıyla ilkk gece

ya bu şekilde evlenip mutlu olanlar zaten olması gereken, en ideal olan şey... ben de diyorum ki keşke herkes bunu eşi olacak kişiye söyleyebilse ve ileri de de mutlu mesut bir şekilde yaşayabilse... siz sanırım ben "herkes bu konuyu açan bayan gibi yapsın" demişim gibi anladınız yazdıklarımı !!! bence de kişmse kimseyi kandırmasın, yalan söylemesin, tüm ilişkiler dürüstlük üzerine kurulsun... ama maalesef toplum baskısı, toplum kuralları ve erkeklerin yetiştirilme tarzları bunu mümkün kılmıyor... ve bazı bayanları yalan söylemeye, olduğundan farklı görünmeye itiyor... szin çevrenizde böyle bayanlar olmadığı için empati yapamıyor olabilirsiniz ama benim çevremde var ve ben bu kadınların eşlerinin karşısında ne kadar ezik olduklarının şahidiyim...adam kavga olduğunda hemen geçmişlerini yüzüne vuruyor diye ağızlarını bile açmıyorlar adam da ezdikçe eziyor... bu kızlık zarı konusu zaten bizim toplumuzda tartışılıp ta çözülecek bir konu değil... ben ne toplumun ne de bazı türk erkeklerinin değişmeyeceğini biliyorum ( ki artık çok saygılı anlayışlı erkekler de var onları alınlarından öpüyoruö ) benim özellikle forumdaki kadınlardan istediğim biraz empati, biraz anlayış...karşısındaki insanı eleştirmeden önce o neler yaşadı da geçmişini erkekten saklamak ve onu kandırmak zorunda kaldı diye düşünmek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evet tam olarak anlayamamışım sizi tamam ama konu sahibini de destekliyorsunuz manasında yazmamıştım basitçe bir şey sormuştum size.

Sevmiş yaşamak istemiş bunda kötü bir şey yok ki ayrıca toplum ben sen biz bireyleriz biz şekil veriyoruz ki şuan bunu yaparak da erkeklere koz vermiyor muyuz ? Madem topluma hazır değilsin çevren ailen müsait değil neye göre yaşadın neden şimdi arkasında değilsin de kötülediğin olgular arkasındasın ? Çoğuda üniversite bitirmek üzere hemcinslerimiz bunların farkında değilmiydiler ? Ha burada bile yalan söyleyenler var bir kişi oldu diye yalan söyleyen başka konulara baktığınızda görürsünüz aslında karşı cins de güvenemiyor işte böyle kadınlar yüzünden.

Bu konu sahibi gibi düşünceye sahip olanlarda çok ahanda yedi gerizekalı mantığında olan nasılsa diktirim diyen empati kurayım tamam neye göre kurayım ? Birlikte olmak istemiş olmuş sonrasın da ayrılmak gerekliyse ayrılırsın planladığın gibi olmaz yürütemezsin anlaşamazsın ne sen ona ne o sana mecbur değilsindir ki hayır hangi mantıkla empati kurayım? Tecavüze uğramış olsa amenna tamam o zaman yapsın psikolojik olarakda rahatlar iyi gelir ama burada hangi empati ?

kızlığının gitmesine lafım yok ama mesaj stilini beğenmedim doğrusu rol nedir ya çok gıcık bi kelime kullanmışsn karşındaki keriz gibi rolünü güzel yap yeter falan hoşuma gitmedi bi hata yapmışsın tamam ama neyse

siz gibiler bide utanmadn buraya yazıp akıl veriyorsunuz allah khrtsn sizi yaa..namus kavramı diye bişy kalmamş sizde.eşine acıyorm vallahi nasıl suratına bakıyosn onun??yakında aldatırsın onuda yazarsın buraya çok kolay oluyo kızlar deneyin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…