adet kanamasına yakın sayılabilecek yoğunlukta yerleşme kanaması yaşayan var mı?

bendimahi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.659
2.375
Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum. benim bu ay adet günümden 1 gün önce lekem geldi, normalde adetim böyle gelmezdi, yerleşme kanaması zannettim, fakat gece okadar sancım oldu ki sıcak su torbası koydum karnıma ve kanamam arttı, adet sandım, fakat sonraki günler genelde leke gibi geldi ve normalden 1- 1.5 gün erken bitti. halsizlik ve sıcak basmam var, başımda bir ağırlık ve mide bulantısı. acaba diyorum olabilir mi ki, kafam çok karıştı arkadaşlar.:44:

Peki hic test yaptin mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

az önce yaptım cnm sonuç negatif elbette.. ama midem bi kötü acaba yumurtlama belirtisi olabilir mi :44: ay ne zor işler yaaa

Canim ne zaman basladi kanaman bide kac gunde bir adet oluyosun. Ona gore bisey soyleyebiliriz sanirim, yumurtlama mi degil mi

canım merhaba,aylardır görmüyorum seni,nasılsın?

bu arada kanaman kırmızı renkte ise gebelik değildir diye tahmin ediyorum,ama lekelenme şeklindeyse kan testi yapmanı öneririm.

canım merhaba,aylardır görmüyorum seni,nasılsın?

bu arada kanaman kırmızı renkte ise gebelik değildir diye tahmin ediyorum,ama lekelenme şeklindeyse kan testi yapmanı öneririm.

tatlım benim, girmiyodum ki hiç, çok oyalıyordu beni buralar bırakmıştım oyüzden. arada bi kaç kere girip sizlere bakmıştım okadar..
Tebrik ederimmmm hamişş olmuşsunn, aşılama mı yaptırdın canım?

Yok canım ya adettir benimki benim pimpiriklenmem işte

Canim ne zaman basladi kanaman bide kac gunde bir adet oluyosun. Ona gore bisey soyleyebiliriz sanirim, yumurtlama mi degil mi

26 günde bir adet oluyorum canımcım. 17 sinde bitti adet. erken yumurtluyorum belki de tutturamadık hiç

merhaba kızlar ağustosta 4 yıl olacak evleneli dedik artık bizimde çocuk yapma zamanımız geldi neyse bu ay ikinci denememiz olacak 2 aydır korunmuyoruz yani normalde adetim çok düzenlidir yani her ay iki gün öne gelir 23 nisanda adet olmuştum buna göre 21 nisanda adet olmam lazım ama son bir haftadır sırtımda ağrı kasıklarımda arada bir yoklayan sancı mide bulantısı falan vardı dün yani 18 mayısta bir damla kahverengi leke geldi dedim bu ayda olmadı adet oldum heralde diye hemen pedi taktım sonra akşama baktım bir iki damla falan daha gelmiş ama gerisi yok karnımda hala sancı ve bulantım var pazar gününe kadar beklicem bakalım tabi çarşambaya adet olmazsam o zaman bu demek oluyor ki yerleşme kanaması yaşıyorum ve demekki hamiş oluyorum hadi hayırlısı bakalım kızlar dua edin emi...

galiba ben de aynı durumdayım, bugün başladı benim de, 5 gün önceden geldiler artık ne kadar stres yapmışsam :)

önümüzdeki aylara, hiç üzme kendini, hep doğru zamanda olur ... :)

Aynen tatlim ya takmicam artik anladim ki düşününce olmuyor kendi haline birakicam gerisi allaha kalmis artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…