Adet kanaması mı düşük mü nasıl anlayacagım?

Leylayilmazz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2020
8
4
29
İyi akşamlar herkese, eşimle çocuk yapma aşamasındayız adetim 10 gün gecikti henüz test yapmadım eczaneden test alma düşüncesindeyim bugün önce pembe sonra kahverengi bir kanama geldi ve şimdi devam ediyor normal adetim gibi yorgun degil.sorum su pazartesi günü doktora gitsem düşük mi adet mi anlayabilir miyim yoksa iş işten geçti mi. Test te çıkmaz diye bekledim ama hamile olduğumu hissediyordum.. Düşük mü adet mi öğrenilmesi mümkün mi pazartesi geç mi olur arkadaşlar.. Allah kimseyi çocuksuz bırakmasın

Yani on gün gecikmeden bahsediyorsunuz. Ardından olan kanamaya düşük denir mi bilemedim.

Düşükte inanılmaz şekilde sancı oluyor doğum yapmadım henüz ama sanki doğum sancısı parçalı oluyor birde

Eğer düşükse beta hcg değerine göre belli olur canım. Pazartesi de belli olur çünkü değer yavaş yavaş düşüyor

Düşükte inanılmaz şekilde sancı oluyor doğum yapmadım henüz ama sanki doğum sancısı parçalı oluyor birde
Ağrısı çok fazla ve parçalı şekilde oluyor. Büyüklerim biraz cahil olduğu için kan geldi varsa bile gitmiştir o cümlelerine maruz kalıyorum maalesef kimseye danışamıyorum

Ağrısı çok fazla ve parçalı şekilde oluyor. Büyüklerim biraz cahil olduğu için kan geldi varsa bile gitmiştir o cümlelerine maruz kalıyorum maalesef kimseye danışamıyorum
Ben düşüğün ne olduğunu bilmiyordum kanamam olunca dr a gittim hatta 1 gece kaldım ama hastanede değil evde düşük yaptım baya sancı çektim kıvrandım hatta iki parça düşürdüm böyle deri gibiydi sonra ağrım sızım geçti dr gittim yine alttan baktı kan istedi hcg düşüşüne bakmak için gebelik sonlanmış dedi ama şimdi yeniden gebelik şüphem var ve çok korkuyorum

İyi akşamlar düşük yaparken kan testi verebilirsiniz bir anda beta hcg sıfırlanmıyor yoğun bir kanama geçirip sancılı düşük yaptıysanız pıhtı gibi bir şey düştüyse sıfırlanır fakat her bünye farklıdır ben iki düşük yaptım ikisi de çok farklıydı ilkini gördüm çok sancılı düşürdüm kanama şeklinde oldu bitti hemen ama ikincisi 1.5 ay sürdü kanamam adet şeklinde ve her gün pıhtı geldi küçük küçük bence şüpheniz varsa gidin bir test verin değerinize göre aklınızda soru işareti kalmaz inşallah düşük değildir geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim canım, parça gördüm bi kaç defa sende de durum aynı mıydı yoksa bir parça mı düştü? İnşallah değildir. Sana da çok geçmiş olsun umarım birdaha hiç birimiz yaşamayız iyi akşamlar çok teşekkür ederim ♥

İkincide parça parça geldi canım çok uzun sürdü normal adet kanaması gibi değildi zaten. İnşallah sen de çok sağ ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…