Adet kanama miktarı azalması

61eda61

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
120
33
31
Arkadaslar once adet kanama miktarim iyidi son ıkı aydır azaldı doktor test tahlil yaptı sıkıntı yok ultrosondada yok bişe demedi boyle olan varmı düzeldimi acaba İkinci cocuk olmaz diyede korkuyorum boyle azalıp keser diyede korkmaya başladım

merhaba ben de aynı şeyi yaşıyorum, eski haline döndü mü sizinki

Merhaba benim de 6 gün süren adetlerim 3 veya 4 güne düştü. Miktarda azalma var. Meğerse prolaktin hormonum yüksek çıktı o da çok etkiliyormuş. Bir de yumurtlama olmuyorsa da adet miktarı az olabiliyormuş

Merhaba benim de 6 gün süren adetlerim 3 veya 4 güne düştü. Miktarda azalma var. Meğerse prolaktin hormonum yüksek çıktı o da çok etkiliyormuş. Bir de yumurtlama olmuyorsa da adet miktarı az olabiliyormuş
Peki doktor ne verdi size bugun yıne gidicem kadın doguma bakım ne dıcel tahlil yaptırcam uzuluyorum artık sankı menopoza giricem gibi geliyor

Peki doktor ne verdi size bugun yıne gidicem kadın doguma bakım ne dıcel tahlil yaptırcam uzuluyorum artık sankı menopoza giricem gibi geliyor

Kaç gün sürüyor adetiniz? Hep mi böyleydi daha sonra mı böyle oldu?

Bana süt hormonuyla ilgili ilaç verdi ama hiçbir işe yaramadı bence

Kaç gün sürüyor adetiniz? Hep mi böyleydi daha sonra mı böyle oldu?

Bana süt hormonuyla ilgili ilaç verdi ama hiçbir işe yaramadı bence
Yok sonradan oldu 8 aydır boyle benım sorunda cıkmıyor anlamadım bende bitkisel bişeler deniyorum sizinki leke seklindemi peki yoksa az azmı akıyor

Yok sonradan oldu 8 aydır boyle benım sorunda cıkmıyor anlamadım bende bitkisel bişeler deniyorum sizinki leke seklindemi peki yoksa az azmı akıyor

Benimki geliyor ama 3 gün sürdü mesela. Normalde bir haftayi bile gördüğüm olurdu benim

Aynıyız sorunda yok ama ınsanın moralı bozuluyor dahılıyeye bıle gıttım ben
ferritin, demir falan baktırdınız mı onlar ne durumda peki? benim en son ferritinim düşük çıkmıştı tekrar bir tahlil vereceğim. bazı yerlerde demir düşüklüğü de kanamayı azaltabilir yazıyor

Şimdi baktım ferritin 19 cıkmış düşükmü dizin kaç demir 57 demir baglama kapasitesi 194 muş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…