Adet gününe yakın ovulasyon

Wesre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2016
117
64
34
İyi günler kızlar. 28 Haziran günü(adetin 23. Gunu) ovulasyon testim pozitif çıktı. Üzerinden 13 gün geçti adet olacakmışım gibi bir agri var muhtemel adet günüm Yarın 11 Temmuz.bundan Uç gün önce üst iste ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi gördüm. Bigun de yöne çift çizgi.Daha önce böyle birsey yaşayan var mi?

Eklentiler

• C148517A-E590-493A-9702-BC4461F34A47.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 261
  • DB1DA60A-D627-4D47-9310-BC95B9CEB13C.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 177
  • 9BAC29A1-D0CE-4082-A25A-D0B35325D8F9.jpeg
    86,7 KB · Görüntüleme: 195
Bu sekilde gebelik ogrenen cok kisi var tanidigim. Gebelik testi varsa elinde bi dene canim 1 gun kalmis insallah bebis vardir.

Okuduklarımda genelde t çizgisinin çok koyu olduğu yazmış ondan kafam karıştı. Gittikçe koyulaşır mi acaba elimde yok maalesef

Sizce ovulasyon testi pozitif mı

Eklentiler

• IMG_20220711_020511.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 258
Bence bir gebelik testi yapın güzel sonuçlar alacağınızı düşünüyorum

Vardı ancak şuan daha iyi durumda en azından bir yumurtalığımda yok. İlk defa deniyorum ne kadar koyu olabilir onu bilmiyorum. Çok da heyecanlıyım bekliyorum o yüzden bana hep pozitifmis gibi geliyor ilki kötü bir deneyimdi geçen sene Aralık 29 da 9 haftalıkken kalbi durdu alındı şimdi tekrar cesaretimi topladım heycaanim bu sebepten mazur görün

Canım bana da hep pozitif gibi geldi bugün istersen tekrarla test yapmadan önce 1,5 saat sıvı almamaya dikkat et. Aynı saat aralığında yap Gene de bugünleri değerlendirin

Merhaba ben bu şekilde hamileliğimi öğrendim

Eklentiler

• FADAA5A5-155F-43CD-A3EC-4BD2268C114D.jpeg
    227,1 KB · Görüntüleme: 246
Canm gebelik testi yap gebelik olabilir yeniyse çok daha koyu olmaz sizinki yine de normale göre köyü

Aynen canm normal yumurtlamada BİLe bu kadar değildir nerdeyse .. iki gün daha bekleyeyim olmadı kesin olsun
Sabır edebilirseniz beklemek en güzeli fazlada bekleme. Adet tarihin geçmişse gebelik varsa vitaminlerini alip kullanmam fgerrk değer takibi yapmn gerek

Sabır edebilirseniz beklemek en güzeli fazlada bekleme. Adet tarihin geçmişse gebelik varsa vitaminlerini alip kullanmam fgerrk değer takibi yapmn gerek

Eşim israrla bekle sonra üzülme diyor ondan test yapamıyorum uykularım kaçtı resmen bugün yine ovulasyon yaptım yine pozitif çıktı

Eşim israrla bekle sonra üzülme diyor ondan test yapamıyorum uykularım kaçtı resmen bugün yine ovulasyon yaptım yine pozitif çıktı
Bugunku testinin fotografini atar misin canim koyulasma var mi

Bu ilk testi de mi ilk idrarla yapmistin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…