Adet gününe "1" gün kala hamilelik olasılığı..

ch35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2010
82
1
Arkadaşlar adet günüm 20 Şubattı. Eşimle 19 Şubatta birlikte olduk ve bugüne itibariyle adet tarihimin üzerinden 6 gün geçti. hiçbir adet belirtim yok. kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor ve geçiyor. sizce hamile olabilirmiyim ve ne zaman test yapmam uygun olur.? ne olur bana yardımcı olun. kendimi hamile gibi hissetmeye başladım artık umutlanmak istemesemde. ilk gebeliğim olacakta Allah izin verirse...

Allah ol dedikten sonra olmayacak birşey yoktur........tamam bilimsel verilere göre imkansız gibi görünebilir ama olabiliyor ...benim uzak bir akrabam adetliyken hamile kalmıştı şok olmuştu ....adet öncesi hamile kalanlarıda çok duydum kişiden kişiye değişiyor sanırım ...inşallah hamilesindir ama çokta umutlandırmak istemem...bir test yaptır kafan rahatlasın psikolojik olarakta gecikiyor olabilir adetin......benim geçen ay 11 gün gecikmişti ama hamile değildim ...kendini şartlama ...Allah gönlüne göre versin inşallah

Allah razı olsun.. bukadar erken kan tesi sonuç verirmi acaba. yani 19unda bir ilişki oldu betaHCG salgılanmaya başlamış mıdır?

TAbi birde bu ay geç yumurtlamışta olabilirim onuda bilemiyorum....

Son düzenleme:

canım 20 şubattan 1o gün önce birlikte olmadınmı

yok hayır.. geçen ay 20 ocakta adet gördüğüm için bu ayda 20 şubatta görürüm diyordum. 19 şubatta birlikte olduk yani beklediğim adet tarihime 1 gün kala ama adet olmuyorum 6 gün geçti..

yok hayır.. geçen ay 20 ocakta adet gördüğüm için bu ayda 20 şubatta görürüm diyordum. 19 şubatta birlikte olduk yani beklediğim adet tarihime 1 gün kala ama adet olmuyorum 6 gün geçti..

yumurtlama nı hesapla canım ama öyle bişi olmaz 20 ocakta adet olduysan eğer adetin 28 güne bir ise adetin 18 şubat falan olması lazım.ve de sen bundan 14 gün önce ilişkiye girdiysen eğer hamile olabilirisn adetin 1 gün öncesinden olması imkansız gibi bişi tabi allahtan başka kimse bilemez ama tıpta böyle yani ben sana bir site verim ordan yumurlamanı hesapkla olurmu http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/nezaman_gebe_kalabilirim.aspbu siteyi kopyala canım...

teşekkür ederim evet bende bu siteden hesaplamıştım yumurtlama günümü ama ben genelde 20 sinde şaşmadan adet olurum. en fazla 1-2 gün oynar bu defa 6 gün gecikince acaba dedimde...

teşekkür ederim evet bende bu siteden hesaplamıştım yumurtlama günümü ama ben genelde 20 sinde şaşmadan adet olurum. en fazla 1-2 gün oynar bu defa 6 gün gecikince acaba dedimde...

ozaman bir idrar testi yap ben senin yerinde olsam şimdi nöbetçi eczane bulurum yaparım yoksa çatlarım benim daha adetime bi gün var yine dayanamıyorum:)

bir arkadsım adetıne bır gun kala hamıle kalmıstı hatta ebe kendısı . yarın adet olmalıyım demıs bısı olmaz demış korunmadan ilşki olmuş. 2 bebegıydı olabılır yanı sonucta saat degıl bu yumurta catlar cıkar yolda takılır o gune kadar rahımde kalır allhın hıkmetı nasıp canımm

anladım evet demekki mümkün.. canım bende dayanamıyorum da iki kere baktım negatif çıktığı için korkuyordum ama kan verdim yarım saat önce bakalım bekliyorum sonucu.. ya gecikti adetim yada hamileyim bilmiyorum hayırlısı. Allah nasıl nasip ettiyse kabulümüz...

adet oldum .. napalım Allah en doğrusunu bilir. hayırlı zamanda olsun her isteyene nasip olsun...

hamile kaldınmı

Hamilemitmişsin sonra sonuç ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…