adet gününden önce idrar testinde 2. çizgiyi silik görenler

sirinee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
139
0
merhaba arkadaşlar,adet gününden önce idrar testini yapıp silik çizgiyi gördünüzmü ve sonunda hamiş kaldınızmı?:KK49:

merhaba arkadaşlar,adet gününden önce idrar testini yapıp silik çizgiyi gördünüzmü ve sonunda hamiş kaldınızmı?:KK49:[/QUOT

slm cnm bendede öyle olmustu cok silinik görunuyordu ancak isiga tutunca ve Allahima sukurler olsun simdi ilerledikk.. ins cnm bi kac gun sonra tekrar yap
testini iyice belli olur zaten cizgiler o zaman yada Dok git kaninda hemen cikiyor-

adetime 3 gün var 2 gün öncede yaptım testi fakat hemen sonuç vermedi çöpe attım ikisindede aynısı oldu sonra baktığımda ki bu da kaç saat geçti aradan 2. silik çizgiyi gördüm hamilemiyim acaba?

adetime 3 gün var 2 gün öncede yaptım testi fakat hemen sonuç vermedi çöpe attım ikisindede aynısı oldu sonra baktığımda ki bu da kaç saat geçti aradan 2. silik çizgiyi gördüm hamilemiyim acaba?

biliyorum insan hemen ögrenmek istiyor ama cnm fakat hemen pespese ardi ardina alma bi kac gun bekle derim birdaha TESTI yap Ins. Hayirlisi

bugün yine denedim idrar testini bu kez sadece tek çizgi çıktı,bekledim ama yine tek çizgiydi...neden anlamadım?

bugün yine denedim idrar testini bu kez sadece tek çizgi çıktı,bekledim ama yine tek çizgiydi...neden anlamadım?

Ben de adetime bir haftadan fazla varken evde kendim test yapmaya baslamistim. İlk yaptigimda cok umitsiz, daha cikmaz falan diye baktim. Ama bir sure sonra cok cok cok silik, yani neredeyse dikkatli bakmazsan gorulemeyecek kadar cikmisti ikinci cizgi. Bunun pozitif oldugunu okumustum daha evvel, yani silik de olsa pozitif diye. Sonra ben tabi bunu tekrarladim gun asiri, bazen her gun... Gittikce koyulasti tabi haliyle, beta hcg olctugu ve hamilelik ilerledikce beta hcg seviyesi arttigi icin, test de gittikce belirginlesti ve hamileydim... Simdi sende de eger silik de olsa cikmissa pozitiftir mutlaka, tekrar et yani. Ama sanirim sonra yaptiginda cikmamis, o zama pek e olmlu bakamicam :KK43: zaten ttlerin belli bir suresi var, daha fazla beklersen hersey cikabilir. Belki ilk aptignda cok bekledign icin cift ciGi seni yaniltmis olabilir. Vir daha tekrar et bakalim ne goreceksin... Hayirlisi olsun

evet malesef sonuç negatif regl oldum,demekki yazdığı gibi yarım saatten sonrası doğru sonuç vermiyor bu testlerde,hayırlısı olsun bidahakine artık...kızım kardeş istiyor sürekli bende onun için heveslendim açıkçası :21: :KK19:

adetime daha 3 4 gün var göğüslerimde aşırı ağrı var. bu ay bebek çalışmalarına da başlamıştık. dayanamadım bugün gittim idrar testi aldım. ikinci çizgi çok hafif çıktı. eminde olmadım ama yarın kan testi yaptırıcam orda kesin çıkar diye düşünüyorum :)

adetime daha 3 4 gün var göğüslerimde aşırı ağrı var. bu ay bebek çalışmalarına da başlamıştık. dayanamadım bugün gittim idrar testi aldım. ikinci çizgi çok hafif çıktı. eminde olmadım ama yarın kan testi yaptırıcam orda kesin çıkar diye düşünüyorum :)

canım hamilemisin çok merak ettim...bende bugün idrar testi yaptım adetime 3 gün var ve hiç beklemeden ikinci çizgiyi silik ama çok belli olduğunu gördüm...doktorumla yumurta takibi yaptık inşallah doğrudur...:KK16:

canım hamilemisin çok merak ettim...bende bugün idrar testi yaptım adetime 3 gün var ve hiç beklemeden ikinci çizgiyi silik ama çok belli olduğunu gördüm...doktorumla yumurta takibi yaptık inşallah doğrudur...:KK16:

Canım hayırlı olsun, bişey sorucam doktora ne zaman gidiceksin. Benimde adetim yarın silik çizgi çıktı bugün. Farklı markalarda yaptım silikti yine. Şimdi yarın doktora gitsemi yoksa bi kaç gün dahamı beklesem. Şöyle bişey duymuştum doktorlar keseyi görmeden çok hamilelik saymıyorlarmış günün geçsin öyle gel diyorlarmış. Ne yapsam sence beklesemmi gitsemmi.

Canım hayırlı olsun, bişey sorucam doktora ne zaman gidiceksin. Benimde adetim yarın silik çizgi çıktı bugün. Farklı markalarda yaptım silikti yine. Şimdi yarın doktora gitsemi yoksa bi kaç gün dahamı beklesem. Şöyle bişey duymuştum doktorlar keseyi görmeden çok hamilelik saymıyorlarmış günün geçsin öyle gel diyorlarmış. Ne yapsam sence beklesemmi gitsemmi.

selam Aysbozz...kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim :KK70: bence sende hamilesin canım kesinleştirmek için kan testi yaptır..diyelim ki testin biri yanlış sonuç verdi ama kaç tane yapmışsın,hepsi yanlış olamaz...evet keseyi görmeden emin olamıyorlar o yüzden 1 hafta daha bekledim ben ve yarın doktora gidip kontrol olacağım,heyecanlıyım...hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah canım...şimdi ne durumdasın gittinmi sende...

Aynı durumu ben bugun yasadim yaa inanmiyorum peki nasil oldu regl oldunuzmu

X