adet gununde lekelenme olupta hamıle olan varmı

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
bende dun kan verdım bugun 3 den sonra sonuc alacam ama dun lekelenmem oldu kahverengı ama dunden berı adet olmadım ben adet oluyorum devamı gelır dedım ama gelmedı neysekı sonucu alınca bellı olacak ama genede merak ettım acaba hamıle olabılırmıyım yada lekelenme dun olduguna gore yerlesme lekelenmesıyse eger 10 gun beklememmı lazım adet olmazsam tekrar tahlıl yaptırayım dıye

ay canım inş hamılesındır :))) yerleşme kanaması olabılır tabıki bnmde bugun adetım geçeli 4 gun oldu :KK14::KK14: lekelenme bile yok bnde hafıf akıntı var ama 1 hfta dolsun öle doktoragıtcem üzülmemek için :)))

benimde adet gününde lekelenme olmuştu. ama hamileymişim. hamile olabilirsin yani. ama hemen bi doktora git.

kan tahlılı sonucumu aldım negatıfmıs arkadaslar ılgınız ıcın tesekurler:KK14::KK14::KK14::KK14:

üzülme canım :KK43:(( bir dha kı aya olur ınşşşşşşş bnde dun lekelenme tarzında kahverngı kan geldı bnde bugun kan testı yaptırcam adet oldun mu sen

yaptırdınmı canım kan testi sonuç ne? ben idararda yaptım negatif yine yok yaniiii:KK43:

Benim de şu an adetim 1 hafta geçti ve idrar testi pozitif çıktı. Ama pembe lekelenmelerim var. Doktora gideceğim ama endişeliyim acaba normal midir bu?

X