adet günümdeyim tık yok!!!!!!!!

fundag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
115
1
kızlar bugün hastalanmam gerekiyodu tık yok!!!!!!!!!
max.kaçgün sonra emin oluruz acaba?

canım ıstıyosan hemen bı kan testıyle hemen emın olabılırsın bazıları 3 günce idrar testı yaptırınca bıle cıkıyomuş inş.hamişsindir

canım ben adet olmam gereken günde test yapmıştım ve sonuç pozitifti... denemekde fayda var:)

Canım idrar da büyük olasılıkla çıkmaz ama kanda kesin sonucu bulabilirsin

Canim Yaaa Inşallah Olmayiz Zencefilin Dediği Gibi Stresten Olmadi Galiba Bizimki Hayirlisi Yaa ölecem Meraktan

Test Falan Yaptinmi Canim Ben Almadim Test Alsam Hemen Yapardim Valla Sen Yaptiysan Yazsana Bazilarinin çikiyomuş Inş Bizimkide Erken Belli Olur

Test Falan Yaptinmi Canim Ben Almadim Test Alsam Hemen Yapardim Valla Sen Yaptiysan Yazsana Bazilarinin çikiyomuş Inş Bizimkide Erken Belli Olur

ben adetime 5 gün kala bide 2 gün kala test yaptım negatif çoktı yapmıcam bi daha sinir bozucu oluyo.Ay biz yaratığa benzemeye başladık yeşil yeşi damarlar falan nedi rbu kadınların çilesi ya....
bu arada ben kuluçkaya yatmış tavuk gibiyim hala bi oraya devriliyorum bir buraya:)))))))))
bulduğum yere yuvarlanıyorum hep devrilme modundayım yani:)))))))))
yarın da bi geçsin bakalım ne olacak halimiz yine her an hastalanacakmışım gibi hissediyorum ben biye:)))))))))))))))999:nazar::nazar::nazar:

Bende Ayni Canim Halsizlik Var Ibendede Hiç Bişey Yapasim Gelmiyo Fundağ Senin Damarlar çokmu Belli Nasil Yanii Canim Yazarmisin

kızlar bugün hastalanmam gerekiyodu tık yok!!!!!!!!!
max.kaçgün sonra emin oluruz acaba?
canım bence bi idrar testi yap çıkmazsa kan tatlili yaptır insan merak ediyo demi benimde 9 undaydı günüm ama hala olmadım bende çok merak ediyorum ama ben bu ay antibiyotik kullandım o yüzden gecikmiştir benimki ben hiç umutlanmıyorum o yüzden inşallah sen hamişsindir...

X