Adet günüm geçti fakat akıntım hiç yok yinede gebelik olabilir mi

emilarun34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
62
18
27
Çatlatma ignesinin 16. günündeyim progesteron estrofemde kullandım adet olmadım halen 3 4 gündür hafif karın ağrılarım ufak kasiklara batma var ben adet olmadan 1 2 gün önce mutlaka akıntım sıfır kesilir kururum benide şu durumda yıkan yine akıntının olmaması kuru olmam üzdü reglm geçti ama akıntı üzdü beni bu durumu yaşayıp gebe kalan oldumu

İlk hamileliğimde aşırı akıntım vardı şimdi 2.ye hamileyim akıntım falan olmadı illa ki akıntı olacak diye bişey yokmuş yani

Bende ayni durumdayim sizinle. Bizimde 2 yil olacak. 3 gündür adet oluyor gibi çok ağrım var normalde de hep olur. Adet günüm dundu ama hâlâ olmadim test yaptim 2 gün önce negatife

İlk hamileliğimde aşırı akıntım vardı şimdi 2.ye hamileyim akıntım falan olmadı illa ki akıntı olacak diye bişey yokmuş yani
Canım Allah bağışlasın bugün doktora mesaj attım progesteronu kes dedi adet geciktirirmis dün zaten kesmistim 10 gün içinde adet olmazsan test ver dedi ama olucam umudum gitti göğüslerim şiş değil acı ağrı yok akıntım hala yok kuruyum

Benim adetim 2 gün geçti. Kan testim pozitif çıktı ancak göğüs hassasiyetim yok denecek kadar az çok hafif hafif acıyor. Akıntımda bugün belli belirsiz başladı öncesinde hiç Yoktu. Sadece adet ağrısı gibi karnımda kasılmalar oldu başka hiçbir belirdi olmadı . Yani illa öyle belirti olacak diye düşünmeyin 🌸

akıntıyla gebelik çok aşırı bağlantılı değil herkesin vucudu farklı.. benim iki gündür akıntı başladı öle aman aman da fazla değil

Canım Allah bağışlasın bugün doktora mesaj attım progesteronu kes dedi adet geciktirirmis dün zaten kesmistim 10 gün içinde adet olmazsan test ver dedi ama olucam umudum gitti göğüslerim şiş değil acı ağrı yok akıntım hala yok kuruyum
Belirtilere takılma bence canım gününün geçmesini bekle

X