Adet günü testim negatifti gebelik belirtilerim var

Zesultan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
21
4
22
Arkadaşlar merhaba ben adetimden 1 gün önce yani dün gebelik testi yaptım negatif çıktı bugün adet günümdü adet olmadım ama adet ağrısı gibi ağrılarım kasıklarımda batmalarım vardı midem de bulanıyor bilki psikolojiktir bilmiyorum ama böyle bişiy yaşayan var mı test yapmalı mıyım yardım edecek birisi var mı acaba ?

Arkadaşlar merhaba ben adetimden 1 gün önce yani dün gebelik testi yaptım negatif çıktı bugün adet günümdü adet olmadım ama adet ağrısı gibi ağrılarım kasıklarımda batmalarım vardı midem de bulanıyor bilki psikolojiktir bilmiyorum ama böyle bişiy yaşayan var mı test yapmalı mıyım yardım edecek birisi var mı acaba ?
5-6 gun gecsin ozaman test yapin ben cok yaptim
Boyle hata birkeresinde 5 gun sonra regl
Oldum

Bende aynı durumdayım bat 30 temmuzdu bugün test yaptım negatif ama ağrılarım var özellikle 1 haftadır bel kasık ağrısı koku hassasiyeti vs her belirtisi taşıyorum

Adet öncesi semptomlarla gebelik semptomları aynı olduğu için testsiz bişey söylemek imkansız adet öncesi benimde midem bulanır korunmuş olsam da o ay misal. Kan testi verebilirsiniz haftasında kadar gayet de net bi sonuç alırsınız. Dilediğiniz gerçek olsun inşallah

Adet öncesi semptomlarla gebelik semptomları aynı olduğu için testsiz bişey söylemek imkansız adet öncesi benimde midem bulanır korunmuş olsam da o ay misal. Kan testi verebilirsiniz haftasında kadar gayet de net bi sonuç alırsınız. Dilediğiniz gerçek olsun inşallah
Evet haklısınız benim de normalde adet dönemlerimde midem bulanır bu sefer yaşadıklarım biraz tuhaf geldi bana dediğim gibi belki psikolojiktir. Hiç adetim şaşmazdı her zaman gününde ve saatinde gelirdi dayanabilirsem bekleyeceğim 1 hafta 🙈

Merhaba canım bende aynı durumdayım gecikmenin 6. Günü dün testim negatif çıktı kasık batması falan bendede var birkaç gün daha bekleyip kan vermeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun 😪

Evet haklısınız benim de normalde adet dönemlerimde midem bulanır bu sefer yaşadıklarım biraz tuhaf geldi bana dediğim gibi belki psikolojiktir. Hiç adetim şaşmazdı her zaman gününde ve saatinde gelirdi dayanabilirsem bekleyeceğim 1 hafta 🙈
Ayy inşallah gebelikten dolayı adetiniz gelmez 🍀❤ dileyen isteyen herkese nasip olsun 🙏🙏

Merhaba canım bende aynı durumdayım gecikmenin 6. Günü dün testim negatif çıktı kasık batması falan bendede var birkaç gün daha bekleyip kan vermeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun 😪
Şüpheniz varsa kan testi yapın bence benim içimde bi his var hislerim kuvvetlidir hamile olduğumu hissediyorum bekleyeceğim hayırlısı 🙈

Merhaba. Yumurtlama dönemini takip ederek birliktelik yaşadım. 3 aydır deniyoruz. Bu ay bazı farklılıklar hissettim. Regl günüme 12 gün var kan tahlili verdim ama negatif çıktı. Erken mi davrandım acaba?

Kaşık batması tam olarak nasıl oluyor ya rahmin olduğu yerde mi yoksa yumurtalıkta mı

Merhaba. Yumurtlama dönemini takip ederek birliktelik yaşadım. 3 aydır deniyoruz. Bu ay bazı farklılıklar hissettim. Regl günüme 12 gün var kan tahlili verdim ama negatif çıktı. Erken mi davrandım acaba?
Hemde bayaa bayaa erken davranmışsınız 🫠 benim 6 gün var hissettiğim şeyler bammmbaşkaa daha gidip vermedim

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

X