Adet günü kahverengi akıntı

Nigar1997

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2022
54
7
26
İyi günler her kese. Dün adet günümdü akşama doğru sulu kahverengi akıntı oldu, iç çamaşırımı ıslatacak kadar. Ben de regl olduğumu sanıp ped taktım ama ondan sonra hiç akıntım olmadı. İlk defa böyle ni şey yaşıyorum, acaba hamilelik belirtisi ola bilir mi? Aranızda böyle bir şey yaşayan oldu mu?

İyi günler her kese. Dün adet günümdü akşama doğru sulu kahverengi akıntı oldu, iç çamaşırımı ıslatacak kadar. Ben de regl olduğumu sanıp ped taktım ama ondan sonra hiç akıntım olmadı. İlk defa böyle ni şey yaşıyorum, acaba hamilelik belirtisi ola bilir mi? Aranızda böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Test yapın ya da kan verin isterseniz bi yerleşme de olabilir

Ben adet olmadan önce öyle kahverengi lekelenme yaşıyordum her seferinde o lekelenmeden bazen 1 saat sonra bazen 1 gün sonra adet oluyordum o yüzden her zaman hamilelik belirtisi olarak algılanmamalı bu durum. Bence de bir kan verin ya da test yapın evde bugün :)

Ben adet olmadan önce öyle kahverengi lekelenme yaşıyordum her seferinde o lekelenmeden bazen 1 saat sonra bazen 1 gün sonra adet oluyordum o yüzden her zaman hamilelik belirtisi olarak algılanmamalı bu durum. Bence de bir kan verin ya da test yapın evde bugün :)
Bende hiç böyle bir şey olmamıştı. Adet her zaman ağrıyla ve pembe lekelenme ile başlıyordu. Hala ağrım ve ya kanamam yok. Yarın kan testi vericem ama o zamana kadar fikirlerinizi de almak istedim

Şuan aynısı bende oldu şuan durumun nedir ?

Hala regl olmadım. Doktor 10 günlük progesteron fitili yazmıştı. Yine de regl olmadım. Şu an 19 günlük gecikmem var. 3 gündür kasık ağrım var. Bu kadar
Ben 4 gün geç yumurtladım 4 gün geç geldi reglim. Şuan regl haldeyim. Bitince hemen ovülasyona başlayacağım

X