adet günü geçipte test yapmayan hamiş adayları belirti varmı hiç

Miryem

Süüüüpriz bebiş
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.311
6
adet günüm 5 gün geçti çok hafif kasıklarımda sancı ve mide bulantısı var adet günümden bir gün önce idrar testi yaptım negatif tekrar test yapmaya cesaret edemiyorum benim durumumda olan varsa paylaşalım lütfen

bende pazartesi olcaktım ama olmadı 3 gün oluyo bugün öğleden sonra yaptım negatif çıktı

slm kızlar bende daynamayıp adetimden 2 gün önce test yaptım negatif çıktı şimdi adetim 1 gün geçti test yapmak istemiyorum eşimde çok sabırsız pazar günü ilk idrarla yap bende görmek istiyorum çizgiyi diyor inş çift çizgiyi görürüz benle beraber isteyen herkesin sonuçları pozitif çıkar inş.

canım adetinden kaç gün geçmişti off ne kötü bişi ya şu ikinci çizgiyi görememek neyse sıkmayalım canımızı denemeye devam.

arkadaşlar hepinize slmlar. uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi yenide üye oldum gerçekten verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
benimde size danışacağım bir mevzu var.
ben 3 ay önce his ameliyatı oldum geçen ay da normal adet gördüm yani 23nisanda adet gördüm bugun ayın 28 si 28/05/09 hala adet görmedim 2 kere test yaptım negatif çıktı. midemde inanılmaz bir gaz şikayeti var ve göğsümde yanma bugun de acayip sırtım belim ağrıyor.ayrıca adet görecekmişim gibi arasıra kasıklarım ağrıyor.test yalnış sonuç vermiş olabilrmi hamile olabilirmiyim acaba cvp yazarsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler

arkadaşlar hepinize slmlar. uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi yenide üye oldum gerçekten verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
benimde size danışacağım bir mevzu var.
ben 3 ay önce his ameliyatı oldum geçen ay da normal adet gördüm yani 23nisanda adet gördüm bugun ayın 28 si 28/05/09 hala adet görmedim 2 kere test yaptım negatif çıktı. midemde inanılmaz bir gaz şikayeti var ve göğsümde yanma bugun de acayip sırtım belim ağrıyor.ayrıca adet görecekmişim gibi arasıra kasıklarım ağrıyor.test yalnış sonuç vermiş olabilrmi hamile olabilirmiyim acaba cvp yazarsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler

idrarda çikmayabilir,burda çok arkadaş var adeti 20 gün geçmiş idrarda hala negatif çikıyordu...kanda baktır istıyorsan,kesin sonuç alırsın..inşallah :CüvCüv:

benimde geçti reglim ve göğüslerim çooooook ağrıyor .
patlıcak sanki yaaaaaa.cumartesi test yapıcam olmazsam hala.
ama başka belirti yok.
sizce hamiş olabilirmiyimmm

idrarda çikmayabilir,burda çok arkadaş var adeti 20 gün geçmiş idrarda hala negatif çikıyordu...kanda baktır istıyorsan,kesin sonuç alırsın..inşallah :CüvCüv:

çok teşekkür ederim sabh yaptırcaktım yine cesaret edemedim.akşam iş çıkışı yaptırcam inş.

bu belirtisizlik beni öldürüyor idrar testleri negatif adetim gelmiyor off kan testini yaptırıcam oda negatif çıkarsa çok üzülürüm Allah'ım bana yardım etsenağlama

canım benim 2 gün geçti ama bütün gebelik belirtilerini yaşadım bugün biraz kan geldi şimdi anlamadım yerleşme kanamasımı adetmi oluyorum testte aldım yapmaya korkuyorum bence sen bi test yap eğer bütün belirtilerin varsa kandada yaptır inş hamilesindir canım.

canım baya geçmiş benim 2 gün geçti bugün bi kanama oldu şimdi anlayamadım yerleşme kanamasımı adetmi çünkü bütün gebelik belirtilerini yaşadım bence sen bi test yap hem kanda hem idrarda inş hamilesindir canım.

canım baya geçmiş benim 2 gün geçti bugün bi kanama oldu şimdi anlayamadım yerleşme kanamasımı adetmi çünkü bütün gebelik belirtilerini yaşadım bence sen bi test yap hem kanda hem idrarda inş hamilesindir canım.

pazartesi gününe kadar beklemek istiyorum eğerki varsa kan testinden önce idrada görmek istiyorum çift çizgiyi

Arkadaslar merhaba.Ben de uzun süredir sitenizi takip ediyordum. bugüne nasipmiş üye olmak.Bende aynı sıkıntıdan müzdaribim. Reglm 2 gün geçti, kasıklarımda ağrı var, sık idrara cıkıyorum, sürekli uyku hali.Ben 7 aydır yasmin kullanıyordum, bu ay bası bıraktım, yani gecen reglimden sonra bir daha içmedim.Acaba hapıtan sonra yaşamış olduğum düzensizlik mi?Psikolojik mi,yoksa hamilemiyim anlayamadım.

Arkadaslar merhaba.Ben de uzun süredir sitenizi takip ediyordum. bugüne nasipmiş üye olmak.Bende aynı sıkıntıdan müzdaribim. Reglm 2 gün geçti, kasıklarımda ağrı var, sık idrara cıkıyorum, sürekli uyku hali.Ben 7 aydır yasmin kullanıyordum, bu ay bası bıraktım, yani gecen reglimden sonra bir daha içmedim.Acaba hapıtan sonra yaşamış olduğum düzensizlik mi?Psikolojik mi,yoksa hamilemiyim anlayamadım.

canım hiç test yaptınmı?

bazı formlarda adet gecikmesinin sebebi yumurtalıklarda oluşan kist olabilir diye
ama benim bir kaç ay önce çikolata kistim vardı ve hiç adetim geçikmemişti aksine kist varken daha sık adet oluyordum
şaşdım kaldım ya offf

endleeslove inş beklediğine değer canım bende pazar günü test yapcam eşimde bende çift çizgi için dua ediyoruz inş görürüz ben sabah yapcam hemen yazarım bugün cuma allah dualarımızı kabul etsin gerçi 2 yıldır dua ediyorum ya.

endleeslove inş beklediğine değer canım bende pazar günü test yapcam eşimde bende çift çizgi için dua ediyoruz inş görürüz ben sabah yapcam hemen yazarım bugün cuma allah dualarımızı kabul etsin gerçi 2 yıldır dua ediyorum ya.

umarım pozitif çıkar olmazsada üzülme Allah ne zaman vereceğini bilir benim ablamın adetleri düzensizdi 9 yıl tedavi gördü bebeği olmadı çok yoruldum artık istemiyorum bebek dedi tedaviyi bıraktı 3 ay sonra kendiliğinden oldu bebiş:ecrin_bebek:
Allah ol derse oluyor

X