ADET GÜNÜ ÇOK FAZLA OLUP HAMİŞ KALABİLENLER YARDIM EDİN LÜTFEN ; (

mina44

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
12
2
33
:KK42:Merhaba kızlar. Çok uzun süredir bu siteyi takip ediyorum. Bazen sizinle üzülüp bazen sizinle seviniyorum. Artık içimde tutmayıp konu açmak istedim. 17 aylık evliyim. 24 yaşındayım. 5 aydır korunmuyorum. Korunduğum zamanlarda yarım yamalakti. Sorunum şu. Polikistik over hastasiyim. Aşırı derecede adet oluyorum. Ilk adetimden beri düzensiz oldu hep. Ve ergenligimden beri doğum kontrol hapları kullanıyorum düzenli olsun diye. "Diane" . Ilaçi bırakınca haftalarca adet oluyorum. Kesilmiyor. Bebek istiyorum anne olmak istiyorum. Çok korkuyorum nasıl olacak böyle bir durumda. Benim gibi olan var mı. Varsa HAMİŞ kalabildiniz mi . Nasıl oldu. Ne olur yardım edin psikolojim berbat. . Her gece rüyamda bebeklerle uğraşıyorum. :cry::KK42::mad: Bazen rüyamda Bebeğimi hep benden alıyorlar. Bazen bildiginiz doğum yapıyorum sancı çekiyorum. Bazen evlatlık alıyorum . Bazen o kadar gercek oluyor ki kucagimda ki bebek uyaninca onu biraktim diye agliyorum ve geri uyuyorum tekrar görürüm diye kaldığım yerden. Çok kötü etkiliyor bu rüyalar beni. Benim gibi olan var mı ? :mad::cry::KK42::KK42:

X