adet günlerim kısaldı

serap_resat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
160
2
44
arkadaşlar bir şey soracağım 28 temmuzda adet oldum.normalde 5 gün süren bir adet dönmemin var.ama bu sefer adet dönemim 3 gün sürdü ve şuan kesildi.3 günde yoğun bir şekilde geldi ve tık yok.bir anlam veremedim.her ay adetlerim düzenli gelir.2 aydırda gebelik için uğraşıyoruz.bir anlam veremedim.böyle bir şeyle karşılaşan oldumu acaba?:1no2:

serap aynı ben canım adetlerım düzenlıdı 4 ay oldu bu ayla adetım kesık kesık bitti sanıyorum birden geliyo za benım adetımde azaldı 4 gün sürüyo günüde 6 tıdı anlamadım ne olur bilgisi olan yazsın Allah rızası için bilgilenmek istiyorum.

canım kistten olabilir.bende yumurtalık kisti var ve 7 gün süren adetim artık 5 gün ya da 6 gün sürüyor.doktora gitmekte fayda var.kistleşmiş yumurta olabilir.

Canım prolaktin hormonun yükselmesi de adet azalmasına sebep olabiliyor, bir baktır istersen, ama hiç bir sorun olmayabilir, canını sıkma.

tamamiyle stres ve sıkıntıdan cannım.bebek için çalışırken ister istemez geriliyosun acaba bu ay ne olacak diye ondan...

kızlar prolaktinim yüksekmiş doktora gttim 39 cıktı 3 aydır tedavi oluyorum en son bu ay 10 olmuş ilaç kullanmaım hiç doktor vermedi stres yapmadım adetlerim az az fazlalaşma var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…