Adet Gün Sayınız

cirolella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
35
0
Düzenli olarak adet görmeme rağmen , sadece 3 gün sürüyor normal midir? Çoğunlukla 7 gün sürer diye biliyorum ilk regl olduğum zamanlarda benim de 7 gün sürüyordu ama uzunca bir dönemdir 3 gün sürüyor. Normal mi bu durum?

Canım bu bünyeden bünyeye değişir,3 günden az,8 günden fazla sürüyorsa bir hastalık belirtisi olabilirmiş ama ben 3 gün normal diye düşünüyorum...

canım 3 gun normaldir doktora sormuştum en az iki gün olmak yetrlıymiş umarım bu 3 gunde yogun oluyorsundur

benimde bazen 3 gün sürüyor bazense 5 gün bu normalmiş bende doktoruma sormuştum

Canım 3 gün sürmesi gayet doğalmış!Benimde aynı şekilde ve doktora sormuştum :)

ne şanslısınız ya tam tamına 10 gün sürüyo.yazın pişik oluyorum bıktım artık böyle olmasından yazık bana ya benneyaptımki

benimdee 3 gün sürüyo ilk zamanlar 5,6 gün sürerdii ama hep yakınırdımmm offf bitsinn diyee şimdii pekk rahatımm 3gün bazen az az 4,5 gün olabiliyo.ama baya geliyo ve karnımm çok ağrıyoo

arkadaşlarar size bişi danışmak istiyorum.benim adetim 5-6 aydır düzensizleşti.10 günü bulmaya başladı ve kanama miktarı çok azaldı.doktorum duphaston diye bi ilaç önerdi,düzenlesin diye.adet başlangıcının 16.günü içmeye başlıycam.ilk gün derken ara ara hafif pembemsi akıntının gelmesi mi sayılıyo?bu konuda bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi???

3-10 arası normal bunun dışındaki süreler sorunlu demektir.a.s

özlemcim o pembe akıntı dediğin sanırım adet kanı ve çok az geldiği için akıntı diyorsun,

bu bünyeden bünyeye değişir yani bazıları birden yoğun bir şekilde kanama olur ve ilerledikçe azalır, bazılarıda az az olur gün geçtikçe yoğunlaşır .:sm_confused:

yani adet kanının geldiği ilk günden say az veya çok farketmez

benim adetim düzenli olmasına rağmen ilk defa bügün ara kanama var bel ve adet sancısı şeklinde ilk oluyor çocuk var ilginizi bekliyorun

benimde bildiğim en az 3 en fazla 10 gün.3 günden az 10 günden fazla olursa bu özür kanı oluyor muhakkak doktora görünmek lazım..

kızlar konuyla alakalı değil ama birşey sormak istiyorum..ben geçen ay 27sinde regl olmştum ama bu ay henüz olmadım gecikti biraz yarın öbürgün olurum belki..tüm belirtileri gösteriyorum ama gelemiyor bir türlü pazartesi de tatile gidicem ve bian önce başlayıp bitmesini istiyorum..sizce çabuk gelmesi için asprin içmekten başka ne yapabilirm bi bilginiz varmı bunun bi yöntemi var mı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…